30 yıllık birikimini yine tiyatroya yatırdı

Oyuncu Hakan Gerçek, 30 yıldır bu meslekten sağladığı tüm birikimini yine tiyatroya yatırdı ve Beyoğlu'ndaki Maya Cüneyt Türel Sahnesi'ne 100 kişilik bir salon inşa etti

Giriş Tarihi: 3.10.2013
Tiyatrogerçek'i 2008'de kuran oyuncu Hakan Gerçek, yeni sezonda oyunlarını İstanbul- Beyoğlu'ndaki Maya Cüneyt Türel Sahnesi'nde sahneleyecek olmanın heyecanını yaşıyor. Gerçek, önceki akşam yeni sezonun açılışını tiyatrocu dostlarının katılımıyla Halep pasajındaki yeni mekânı Maya Cüneyt Türel Sahnesi'nde yaptı. Gecede gazeteci Hıncal Uluç ve Tiyatrogerçek'in geçtiğimiz yıl sahneye konulup bu sezon devam edecek oyunu "Sanat"ta rol alan Bekir Aksoy da yer aldı. 30 yıldır kendi tiyatrosu olması için çalıştığını söyleyen ve "
Tiyatro pahalı bir iştir" diyen başarılı oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: "30 yıllık kariyerim boyunca yaptığım birikimimi buraya harcadım. Umarım bu salon kendi masraflarını çıkarır. 100 kişilik bir salon inşa ettik. Bilet fiyatları da öğrenci 20, tam 30 veya 40 olacak."

OYUNLAR DEVAM EDECEK

Maya Cüneyt Türel Sahnesi'nde Tiyatrogerçek'in geçen seneden devam eden "Sanat" ve "Üstü Kalsın" oyunlarının yanı sıra Hakan Gerçek'in tek kişilik yeni oyunu "Savunma" sahnelenecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
30 yıllık birikimini yine tiyatroya yatırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN