Albüm kapağından şarkı dinleme imkânı

Giriş Tarihi: 1.3.2014 16:12

“TTNET Müzik Lookin” adlı yeni uygulama sayesinde, albüm kapaklarını iOS işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonların kamerasına okutarak albümün içerisindeki şarkıları dinleyebilecekler.

Türkiye'nin dijital müzik platformlarından TTNET Müzik, yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. "TTNET Müzik Lookin" adlı uygulama ile albüm kapaklarını iOS işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonların kamerasına okutarak, albümün içerisindeki şarkıları dinlemek mümkün olabilecek. Hali hazırda 80 bin albüm kapağı görselinin bulunduğu uygulamaya, TTNET Müzik kataloğuna giren yeni albümlerin kapakları da anında eklenecek.

Dijital müzik pazarında fark yaratacağa benzer "TTNET Müzik Lookin" uygulaması ile müzikseverler merak ettikleri albümlerin içeriğine, sadece albüm görselini telefonlarının kamerasına okutarak hızlı bir şekilde ulaşabilecekler. Kullanıcılar uygulama üzerinden şarkıların listesini görebildikleri gibi, her bir şarkının 30 saniyelik bölümlerini de dinleyebilecekler. Eğer şarkının tamamını dinlemek isterlerse uygulamadaki ok tuşuna basarak TTNET Müzik uygulamasına yönlendirilecekler. TTNET Müzik uygulaması üzerinden, üye olarak şarkıların tamamını ücretsiz dinlemek veya uygun paket seçenekleri ile indirmek mümkün olacak.

Albümleri kapak görsellerinden tanıyacak olan yenilikçi "TTNET Müzik Lookin" uygulaması ile kullanıcılar daha eğlenceli bir dijital müzik deneyimi yaşayacaklar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Albüm kapağından şarkı dinleme imkânı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN