3 saatte Koyuncu'ya ikizi kadar benzedi

"Yağmur Kıyamet Çiçeği" adlı filmde genç yaşta kaybettiğimiz Kazım Koyuncu'yu canlandıran Engin Hepileri, "Makyajdan sonra aynaya baktığımda içim burkuldu" dedi

Karadeniz müziğinin ünlü sesi merhum sanatçı Kazım Koyuncu'nun hayatı film oldu. "İşte Gidiyorum," "Dido" ve Koyverdin Gittun Beni" gibi şarkılarıyla hatırlanan Kazım Koyuncu'nun hayatının anlatıldığı "Yağmur Kıyamet Çiçeği" filminin çekimleri tamamlandı. Onur Aydın'ın yazıp yönettiği, kasım ayında vizyona girmesi planlanan filmde ünlü şarkıcıyı Engin Hepileri canlandırdı.

GÖRENLER ÇOK ŞAŞIRDI

Kazım Koyuncu'ya benzerliği ile tanınan Hepileri, yapılan makyaj sonrası herkesi bir kez daha şaşırttı. Koyuncu'nun yoğun bakım sahneleri için Hepileri'nin makyajını ünlü plastik makyaj uzmanı Derya Ergün yaptı. 3 saate yakın süren makyaj sonunda Hepileri'yi görenler şaşkınlığını gizleyemedi. "Aynaya baktığımda içim burkuldu" diyen Hepileri, Koyuncu'nun ikizi gibi oldu. Trabzonspor'un 1996'da kaçırdığı şampiyonluğun ardından Trabzonspor taraftarının yaşadığı travmayı da anlatan filmde Altan Erkekli, Koyuncu'nun babası Cavit; Devrim Yakut da annesi Hüsniye rolünü canlandırdı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3 saatte Koyuncu'ya ikizi kadar benzedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN