'ın Happy'i 2014'te sabah akşam dinledik

Giriş Tarihi: 16.12.2014 12:23
Pharrell Williams'ın Happy'i 2014'te sabah akşam dinledik

Şapkası büyük olabilir, ancak 2014 yılında "pharrell happy"yi bu şapkadan 40 kat daha fazla aradık. Aslında "happy" her zamankinden daha yukarıdaydı.

Daft Punk'ın ses getiren parçası Get Lucky, Pharrell'in yeniden canlanışını gördü ve bu yıl lansmanı yapılan GIRL adlı albümü arama listelerinin en tepesine çıkarak dünyanın keyfini yerine getirdi.

Kendine ait twitter hesabı olan şapka

Bu yıl dünya genelindeki "şapka" aramalarına baktığımızda, Pharrell'in şapkası Grammy ödül törenindeki göz kamaştırıcı ilk sahne şovunun ardından, saygın "mezuniyet kepi"ni bile geçerek listenin üstlerinde yer aldı.

1982 yılında Vivienne Westwood tarafından dizayn edilen Dağ Şapka, diğer adıyla Buffalo, Pharrell'in imza niteliğindeki görünüşü haline gelerek bu şapkadan almak için yaptığımız aramalarda muazzam bir artışa sebep oldu.

24 Saat Happy: Her dört dakikada bir yeni bir konumda farklı bir dansçıya rol veren dünyanın en uzun müzik videosu. Bu yıl, bu video aramalardaki en popüler müzik videolarından biri oldu.

Taklitçi

Bu yılın MTV Film Ödülleri'nde ünlü şapkanın minyatür bir versiyonu ile gösteriş yapınca, "huysuz kedi satın al" için ani bir yükselişin beraberinde "huysuz kedi şapka" aramaları çılgınca tetiklendi.

Korkutucu derecede genç görünüm


"Pharrell vampir" aramaları geçen yıla nazaran 10 kat artınca, bazıları Pharrell'in büyük sırrını keşfettiğini düşündü. Bu aramanın ardından bir mem coşkusu geldi.

İyi hissetmek mi yoksa iyi görünmek mi?

Bir pozitiflik dalgası içinde "happy" aramaları bu sene "selfie" aramalarının üç katı oldu.

Bir BBC röportajında Pharrell, popülerliğindeki devam eden yükseliş hakkındaki düşüncelerini dile getirdi, bu da 2014 yılında Pharrell hakkında yapılan aramaları her zamankinden daha fazla artırdı.
BUGÜN NELER OLDU
BENZER HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Pharrell Williams'ın Happy'i 2014'te sabah akşam dinledik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN