'ın ölümü 2014'e damga vurdu

Giriş Tarihi: 16.12.2014 11:19 Güncelleme Tarihi: 16.12.2014 11:22
Robin Williams'ın ölümü 2014'e damga vurdu

arkasında muazzam bir film, komedi ve nezaket mirası bıraktı.

"Carpe diem. Anı yaşayın çocuklar. Hayatlarınızı olağandışı kılın."

'ın vefatının ertesi günü, Ölü Ozanlar Derneği'ndeki ikonik sözleri için yapılan aramalar çarpıcı bir şekilde 6 kat arttı.

Aramalarda, en unutulmaz karakteri Müthiş Dadı üst sırada yer aldı. Can Dostum ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar'ını aldı, 100.000'i aşkın ABD askeri önünde stand-up gösterisi yaptı ve hayır işleri için milyonlarca dolar topladı.

Depresyon hakkında yeni bir açıklık

Ölümünün etkisi o kadar büyük oldu ki insanları ruh sağlığı hakkında bilgi toplamaya sevk etti. "depresyon" aramaları 3 kat arttı, ardından "depresyon belirtileri" ve "depresyon testi" aramaları geldi.

WILLIAMS HAKKINDA DUYGUSAL MESAJLAR İÇİN TIKLAYIN


O kadar fazla hayata ışık saçtı ki

Ailelerin gözdesi "alaaddin'in cini" aramaları Williams öldükten sonra 11 kat arttı. Performansında o kadar çok doğaçlama yaptı ki filmin En İyi Uyarlama Senaryo Oscar'ı için adaylığı reddedildi.

"Komedi galaksimizin en parlak yıldızı"

Komedyen ve arkadaşı Billy Crystal, bu yılın Emmy Ödülleri töreninde Williams'ı böyle tanımlıyor.

Williams'ın golfe sunduğu hürmeti


Mükemmel filmlerinin yanında Robin Williams parlak bir stand-up kariyerinin de keyfini yaşadı. Hem "robin williams standup" hem de "robin williams golf" yıldıza ilişkin yapılan liste başı aramaların arasında yer aldı.

Nanu Nanu

Williams'ın alışılmamış oranda parlak bir zeka ve yumurta şeklinde uzay gemilerinin unutulmaz bir karışımı olan Mork ve Mindy'deki benzersiz performansı en fazla aranan Williams TV programı oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Robin Williams'ın ölümü 2014'e damga vurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN