Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Umutluyuz'

nın çınarı 'in yaşam mücadelesi sürüyor Doktorların "olumsuz bir seyir yok" açıklaması yüreklere su serpti

Giriş Tarihi: 16.1.2015
'Umutluyuz'
'nın dev çınarı 'in (92) sağlık durumu iyiye gidiyor. Akciğer yetmezliği, kalp ritim bozukluğu ve solunum yetmezliği nedeniyle İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde önceki gün a alınan Kemal halen uyutuluyor. Şuuru kapalı olan ve hayati tehlikesi bulunan Kemal'le ilgili beklenti ise iyimser ve umutlu. İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Karan, Kemal'in sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yaptı.SÜRESİZ YOĞUN BAKIM

Karan "Genel durumu kontrol altında ve stabil. Uygun ilaç ve destek tedavileri yapılıyor. Herhangi bir olumsuzluğa gidiş söz konusu değil. Bundan sonraki süreçte de aynı seyrin devam ederek, giderek iyileşme belirtilerinin ortaya çıkmasını bekliyoruz. Akciğer enfeksiyonu ve kalp ritim bozukluğu sebebiyle yoğun bakımda. 'Ne kadar daha yoğun bakım biriminde tedavisine devam edilecek?' soruları var. Bu konuyu şu anda öngörmemiz mümkün değil. Ancak durumunda bir bozulma olmaması, seyrinin giderek daha iyiye evrilmesi beklentilerimize sebep oluyor. Bu konuda umutluyuz" dedi. Karan, kısa zamanda daha iyi haberler vermeyi umut ettiklerini ve Kemal ailesinin durumun son derece bilincinde olduğunu söyledi.

SENAR DA HASTANEDE
Bu arada İzmir'in Urla ilçesindeki yaşlı bakımevinde bulunan sanatçısı dün akşam saatlerinde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastane yetkilileri, sanatçının kontrol amaçlı değerlendirmelerinin yapıldığını bildirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Umutluyuz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN