Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'' kitabı 3. baskıya giriyor

Yoğun ilgi gören '' kitabı yeni baskıya giriyor.

Giriş Tarihi: 20.1.2015 21:17
'Kafamda bir tuhaflık' kitabı 3. baskıya giriyor
Aralık ayında çıkan ve 1. baskısının ardından 2. baskısı da çok kısa sürede tükenen ""ın yakın zamanda 3. baskısı yapılacak.

, 17 Ocak Cumartesi günü D&R Kanyon mağazasında "Kafamda Bir Tuhaflık" isimli kitabını imzaladı. Yazara kitabını imzalatmak isteyen okurlar saatler önce mağazanın önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Şu ana kadar yaptığı 180 bin satışla Pamuk'un 'bu kadar kısa sürede en çok satan kitabı' olma özelliğini kazanan Kafamda Bir Tuhaflık, böylece yazarın kitapları arasında da ayrı bir yer edindi.

D&R'ın geçtiğimiz hafta sonu konuğu, yeni kitabı ile D&R listesinde bir numaraya yerleşen ünlü yazar Orhan Pamuk oldu. Pamuk, 17 Ocak Cumartesi günü saat: 14:30-16:30'da D&R Kanyon mağazasında okurlarıyla buluştu.

Yapı Kredi Yayınları Kitabevi'nde yapılan ilk imzasında olduğu gibi yine kitabını imzalatmak isteyen okuyucularının uzun kuyruklar oluşturduğu imza gününde Pamuk'un yabancı okuyucuları da bulunuyordu.

Orhan Pamuk, duygularını şu sözlerle dile getirdi:

"İstanbul'da çok okurum olduğunu elbette fikren biliyordum ama okurlarla tek tek karşılaşmak, ne kadar çok ve heyecanlı olduklarını görmek ... Bu yazarı derinden mutlu eden birşey.."

Yapı Kredi Yayınları'ndan çıkan "Kafamda Bir Tuhaflık", hem sürükleyici bir aşk hikâyesi hem de Türkiye'nin son 40 yılının genel bir görünümü...

Pamuk'un uzun zaman üzerinde çalıştığı kitap, 1970'lerden 2010'lara Türkiye'nin geçirdiği dönüşümü gösterip tartışırken, kişisel öyküleri büyük bir lezzet ve mizahla aktarıyor ve onları temel felsefi, ahlaki sorulara bağlıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kafamda bir tuhaflık' kitabı 3. baskıya giriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN