Şu Derin Devlet raflara indi

Gazeteci Yazar Hasan Taşkın’ın yazdığı ve uzun yıllar çok satanlarda yer alan “Şu Derin Devlet” adlı kitap, yazarı Hasan Taşkın tarafından yeniden güncellendi.

Giriş Tarihi: 14.8.2015 10:09
Şu Derin Devlet raflara indi
Parola Yayınları tarafından güncellenmiş yeni gelişmelerle yeni baskısı yayımlanan kitapta Derin Devlet'in tarifi, tarihi serüveni, gizli örgütlerin çalışmaları, İç ve dış mihrakların Türkiye üzerinde oynadığı oyunların perde arkası açığa çıkarılıyor. Kitapta Türkiye'nin karanlık yüzü Susurluk'un açığa çıkışı ile başlayan olaylar ve gelişmelerin yanı sıra, derin cinayetler, devlet başkanlarına yönelik suikastlar, istihbarat örgütlerin gizli çalışmaları ile Derin Devlet bağlantıları ile Gezi olayları ve derin operasyonları gün yüzüne çıkarıyor.

Organize suç şebekeleri ve derin devlet bağlantısının da irdelendiği Şu Derin Devlet adlı kitapta, Suikastlar ve tetikçiler… Derin devletin karanlıkta kalan aktörleri… Global dünya dengeleri ışığında Türkiye; Derin devlet gerçekleri… Cumhurbaşkanlarının gözünden derin devlet olgusu… Türkiye'de gizli servis çalışmaları… Derin devlet ve kontrgerilla ilişkisi… Bölücü terör faaliyetleri ve İlluminati ve amaçlanan gerçeklerin de iç yüzü ortaya çıkarılıyor.Derin Devlet olgusunun sadece Türkiye'ye mahsus olup olmadığı, dünya üzerindeki Derin sistemlerin nasıl işlediğinin de anlatıldığı kitapta, dünyayı yönetme iddiasında olan, bu noktada para ve gücü yönetenlerin çalışmalarına da ışık tutuyor.

Şu Derin Devlet kitabinin güncel baskısı yine çok tartışılacak yeni konuları da gündeme taşımaya aday.

Gazeteci Yazar Hasan Taşkın, yeni güncellenen Şu Derin Devlet kitabı için, Türkiye'nin etrafının ateş çemberi haline getirildiğini, dolayısı ile Türkiye üzerinde de derin operasyonların hesaplandığını bu kitaptan çok daha net görülebileceğini belirterek, "Yeni dünya düzeninin kurulması için yapılan derin ve çok gizli operasyonlar ile Türkiye'nin de nasıl hedefe konduğunu gizli bilgi ve belgelerle anlatmaya çalıştım. Kitabın güncelleşmesi için son iki yıl çalışma yürüttüm. Bu kitabın her evde mutlaka bulunulması gereken kitap olarak kabul göreceğini ümit ediyorum. Çünkü son güncellemelerle dünyanın yapısında nasıl bir amaç güdüldüğü ve bu noktada derin yapıların nasıl harekete geçirildiği de açıkça anlattım" dedi.
Parola Yayınları tarafından yayımlanan Şu Derin Devlet kitabı bugünden itibaren kitapçılardaki yerini aldığı öğrenildi.

Hasan Taşkın kimdir?

Gazeteciliğe 1992 yılında Anadolu Ajansı'nda başlayan Gazeteci Yazar Hasan Taşkın, Anadolu Ajansı'nda 10 yıl araştırma ve inceleme haberleri ile önemli haberlere imza attı. Daha sonra Yenişafak Gazetesi, Sabah Gazetesi ve Nokta Dergisi'nde inceleme ve araştırma haberleri ile dikkat çekti. Bengütürk TV'de "Tam Saati" isimli günlük programın yapıcılığını ve sunuculuğunu yürüttü. Kanal t'de de "Tam Zamanı" isimli programı sürdürdü. Halen Akit TV'de her Çarşamba günü "Tam Zamanı" adlı programın moderatörlüğünü yapmaktadır.

Hasan Taşkın, Bakanlar kurulu kararnamesi ile 2014 yılında faaliyetine başlayan Dünya E-Basın Konseyi'nin kurucusu ve Başkanlığını da yürütmektedir.

Taşkın'ın "Şu Derin Devlet^" kitabının yanı sıra "İsrail'in Gap Senaryosu, Vatikan'ın Türkiye Senaryosu, Terör Devleti, Kıskaç, Uyan, isimli çok satanlar arasında yer alan kitapları ile birlikte yayımlanmış 14 adet kitabı bulunmaktadır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şu Derin Devlet raflara indi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN