Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Al götür, oku getir" kampanyası başlattı!

Giriş Tarihi: 1.10.2015 10:17
Al götür, oku getir kampanyası başlattı!

Tekirdağ'da 15 yıldır kitapçılık yapan Mücahit Çalgın başlattığı 'Al Götür Oku Getir' kampanyası okuyucuların ilgisini topladı.

Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa'da 15 yıldır kitapçılıkla uğraşan Mücahit Çalgın, başlattığı kampanya ile 2005 yılından bugüne kitapçıya gelen okur sayısının arttığını vurgulayarak, yediden yetmişe her yaştan okuyucunun kampanyaya ilgi gösterdiğini söyledi.
'Al Götür Oku Getir' kampanyanın başlamasıyla kitapçıya gelen okuyucu sayısının bir hayli arttığını ifade eden Çalgın, "2005 yılından bugüne 10 yıl içerisinde yüzde 500 oranında bu kampanyanın tuttuğunu ve çok iyi bir noktaya geldiğini söyleyebiliriz. Bu kampanya başlamadan önce dükkanımıza çok nadir okuyucu gelirken bu kampanyanın başlaması ile çok sayıda okuyucu dükkanımıza gelerek kampanyadan istifade etmektedir. 2005 yılından beri Tekirdağ'da hizmet vermekteyiz. Al Götür Oku Getir kampanyası ile alım gücü olmayan okuyucuların kitap okuma şevkini artırıyoruz. Bu kampanya ile okuyucuların kütüphanelerde ulaşamadıkları kitaplara da ulaşmalarını sağlıyoruz. Okuyucular okudukları bir kitabı burada rahatlıkla başka bir kitapla değiştirebiliyorlar" dedi.
"HERKESİN İLGİ GÖSTERDİĞİ BİR KAMPANYA"
Kampanyaya ilginin okulların açılması ile birlikte daha da arttığını dile getiren Çalgın, "Okur kitlemizde yediden yetmişe her kesimden okuyucu var. Gerek ilköğretim, gerek lise, üniversite gerekse ev hanımlarının da tercih ettiği bir kampanya 'Al Götür Oku Getir' kampanyası. Okuyucularımız evlerinde okudukları kitapları getirip burada bizim diğer kitaplarımızla da değiştirme şansına sahiptir. Okulların açılmasıyla da bu kampanyaya ilgi öğrenciler tarafından artıyor" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Al götür, oku getir" kampanyası başlattı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN