Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, 'da 35 sahneleyecek

Giriş Tarihi: 4.4.2016 16:57 Güncelleme Tarihi: 4.4.2016 16:58
İBB Şehir Tiyatroları, Nisan'da 35 oyun sahneleyecek

Büyükşehir Belediyesi , ayında ikisi yeni, toplam 35 u sahneleyecek.

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, 'nın yeni ları "Radyonun İçindekiler", 6, 7, 8 ve 16 'da Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde, Haldun Taner'in "Ay Işığında Şamata" oyunu ise 20, 23, 27 ve 30 Nisan'da Kadıköy Haldun Taner Sahnesi'nde izleyiciyle buluşacak.

Yeni oyunların yanı sıra "Son(suz) Öykü", "Oyunun Oyunu", "Vakti Geldi", "Cibali Karakolu", "Zengin Mutfağı", " Efendisi", "Türkiye Kayası Bir Göç Hikayesi", "İki Arada Bir Yerde", "Ölü Adamın Cep Telefonu", "Hayal-i Temsil", "On İki Öfkeli Adam", "Ayak Takımı Arasında", "Komşum Hitler", "Kısasa Kısas", "Sırça Hayvan Koleksiyonu", "Fehim Paşa Konağı", "12. Gece", "Şekerpare" ve "Sirke Tadında Böğürtlen Reçeli" oyunları sahnelenecek.

Nisan ayında ayrıca "Harikalar Mutfağı", "Define Adası", "Piti", "Üzgün Ağaçlar Ülkesi", "Yaşasın ", "Balon", Karagöz'ün Uykusu", "Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt", "Bir Gün Ayakkabımın Teki", "Alaaddin'in Sihirli Lambası", "Bisküvi Adam, "Karagöz Çiftlik Bekçisi", "Cimri" ve "İki Kova Su" isimli çocuk oyunları da izlenebilecek.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İBB Şehir Tiyatroları, Nisan'da 35 oyun sahneleyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN