Türkiye'nin en iyi haber sitesi

nın en olağanüstü gösterisi FUERZA BRUTA ilk kez 'a geliyor

Bugüne kadar 5 milyon kişinin izlediği FUERZA BRUTA, New York, Buenos Aires, Londra, Mexico, Pekin, Tel Aviv ve Miami'den sonra 'da izleyenlerin ayaklarını yerden kesecek...

Giriş Tarihi: 2.9.2016 11:32 Güncelleme Tarihi: 4.9.2016 12:58
Dünyanın en olağanüstü gösterisi FUERZA BRUTA ilk kez İstanbul'a geliyor

nın en olağan üstü gösterisini 'a getirecek olan VAKKORAMA; Fuerza Bruta gösterisinde tüm gençleri ve kendini genç hissedenleri "akılda kalıcı deneyimler" yaşamaya davet ediyor.

Peki siz bu muhteşem deneyime hazır mısınız?

29 ÜLKE VE 54 ŞEHİRDEN SONRA ŞİMDİ TÜRKİYE'DE! 10 YILDA 5000'İN ÜZERİNDE PERFORMANS

Seyirciyi içine alan, Dünyanın en olağanüstü sahne deneyimi FUERZA BRUTA 16-23 Kasım tarihleri arasında, 10 gösteri için ilk kez İSTANBUL'da performans sergileyecek.

Dünya çapında bugüne kadar 5 milyon kişinin izlediği bu farklı performans; 10 farklı bölüm ile 70 dakikalık büyüleyici bir deneyim sunuyor.

SADECE 10 GÖSTERİ için Volkswagen Arena'da sahnelenecek olan FUERZA BRUTA, izleyenlere bir gösteriden çok daha fazlasını vadediyor. 10 Yılda 5000'in üzerinde performans sergileyen Fuerza Bruta, İstanbul'da hafızalardan çıkmayacak bir gösteriye imza atacak.

Nefes kesen gösteri FUERZA BRUTA;

Dünya çapında 29 ÜLKE VE 54 ŞEHİRDE
5000'ÜN ÜZERİNDE PERFORMANS ile
5 MİLYONDAN FAZLA İZLEYİCİ ile buluştu.
10 FARKLI BÖLÜM ile
70 DAKİKALIK büyüleyici bir deneyim sunuyor.

ŞAŞIRTICI, HEYECAN VERİCİ, SÜRPRİZLERLE DOLU

Teknoloji ile sanatın biraraya geldiği FUERZA BRUTA, izleyicilerin 360 dereceyle izleyebilecekleri bir sahne ve akıllara durgunluk veren görsel efektler ile muazzam bir illüzyon yaşatıyor."Brute Force", İspanyolca'da "ağzı bırakacak, şaşırtıcı, heyecan verici" anlamına gelirken,FUERZA BRUTA ,dev kadrosuyla müzik, su, dans ve akrobasi ile örülü muhteşem bir gösteri vaat ediyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyanın en olağanüstü gösterisi FUERZA BRUTA ilk kez İstanbul'a geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN