Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Makedonya'ya 'Bursa Meydanı'

Türkiye ile Balkanlar arasında köprü kuran Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Makedonya'ya yaptıracağı meydana, 'Bursa Meydanı' adı verilecek

Giriş Tarihi: 8.2.2013
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Balkanlardaki yatırım zincirine, Makedonya'nın Jupa kentine kazandıracağı meydan ile yeni bir halka daha eklemeye hazırlanıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Jupa Belediye Başkanı Mazlum Hasan ve Başkan Yardımcısı Şahin Şakir'i BURULAŞ'taki başkanlık makamında ağırladı. Başkan Altepe, "Büyükşehir Belediyesi olarak Bursa'nın yanı sıra Balkanlarla ilgili işlerimiz de yoğunlukla sürüyor. Makedonya soydaşların yoğun yaşadığı topraklar. Her zaman onlarla olmaya devam ediyoruz" dedi. Jupa'daki projelerin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı bir törenle hizmete açılacağını söyleyen Başkan Altepe, Bursa olarak Balkanlara destek vermenin sevincini yaşadıklarını belirtti.

"BURS A'YI TANIYACAK"
Jupa Belediye Başkanı Mazlum Hasan, Başkan Altepe'ye Bursa'yı aşıp Balkanlara ulaşan yatırımlarından dolayı teşekkür etti. Bursa'da gördüğü dostluğun önemli olduğunu ifade eden Hasan, "Bursa'nın ve Büyükşehir Belediyesi'nin Balkanları hiçbir zaman unutmadığını biliyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana Bursa'nın desteğini hep gördük. Jupa Belediyesi'nin yanına yapılan meydan belediyemize de yeni bir görünüm kazandıracak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Makedonya'ya 'Bursa Meydanı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN