Türkiye'nin en iyi haber sitesi

155 ihbarları güldürüyor

Giriş Tarihi: 3.3.2013

İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün '155 Polis İmdat Hattı'na gelen ihbarlar, hem güldürüyor, hem düşündürüyor. İhbar hattını arayıp "2 çay yollar mısın" diyen bile var

Bursa'da İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün, '155 Polis İmdat' hattına gelen bazı ihbarlar hem güldürüyor, hem düşündürüyor. Gelen ihbarlar arasında 'yarım ekmek döner bir de ayran gönderir misin', 'kuru fasulye birde pilav gönder', şeklinde sipariş taleplerinin yanında, bebeğinin polis memuruyla konuşmasını geliştirmek isteyenler de dikkat çekiyor. Vatandaşlardan İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün, '155 Polis İmdat' hattına gelen komik ve düşündürücü ihbarlar şu şekilde; "Koskoca köpek çocukları perişan ediyor. Çocuğumun performans ödevi için aramıştım bana yardımcı olabilir misiniz. 2 çay yollar mısın? Yarım ekmek döner bir de ayran gönderir misin? Kuru fasulye birde pilav gönder. Üçgen parkta çocuklar oyun oynuyor müdahale edin. Dondurma istiyorum. Canım sıkıldı aradım. Uyuyamıyorum. Polis amcası kız şuna çok şımarıyor. Eşim gece vardiyasından gelecek ona ne pişireyim. Elektrikler ve sular kesildi yardım edin. Ağaca kedi çıktı gelin indirin. Dişim ağrıyor. Dün aldığımız internet koptu yardım edin. Bana Başbakanlığı bağlayın."

'ÇOCUĞUMU DÖVÜN'
Çocuğunun bir kaç gündür okula gitmediğini iddia eden bir annenin ihbar hattını arayarak, 'çocuğum okula gitmiyor onu dövecek misiniz' şeklindeki isteği de oldukça dikkat çekiyor. Bazı anneler de bebeklerine konuşma egzersizlerini ihbar hattı aracılığıyla yapıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
155 ihbarları güldürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN