Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bursagaz köylere de doğalgaz götürecek

Giriş Tarihi: 10.3.2013

Enerji sektöründe yenilikçi yaklaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren EWE AG'nin Türkiye'deki en büyük yatırımı olan Bursagaz, 2013'te köylere de doğalgaz götürecek

Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, Bursagaz'ın 2012 yılında belirlediği hedeflere ulaştığını ifade etti. Tola, "Bursa'da doğalgazın 21. yılında Türkiye'nin en büyük özel doğalgaz dağıtım şirketi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geçen yıl Bursa'nın 6 farklı köyünde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile köylerimizde yaşayan halkımıza da doğalgaz konforunu ulaştırdık, 100 Koltuk Altı Türkiye'nin "En Övgüye Değer Çağrı Merkezi Ödülü'nü" aldık, 3 milyon Euro'luk yatırım ile SCADA Merkezimize kavuştuk, CBS Projemizi hayata geçirdik" dedi.

18 MİLYONLUK YATIRIM
Ahmet Hakan Tola, Ovaakça Doğalgaz Çevrim Santrali'nin doğalgaz taşıma hizmetini aldıklarını belirterek 2013 yılında bu sayede 2.7 milyar metreküp doğalgaz hacmine ulaşacaklarını söyledi. Tola, "2013 yılında Barakfaki, Serme, Gürsu TOKİ ve mücavir alan içerisinde kalan köylere doğalgazı ulaştıracağız. Yapacağımız bu yatırım ile bu bölgelerde yer alan çok sayıda hane doğalgaz konforu ile tanışacak. 2013 yılı içerisinde 50 kilometre servis hattı, 18 kilometre çelik hat, 115 kilometre polietilen ana hat ile 5 bin adet servis kutusu yatırımlarımızı gerçekleştireceğiz. Toplam 183 kilometre şebeke imalatı için yaklaşık 18 milyon lira yatırım yapacağız" diye konuştu.

15 DAKİKADA KAPINIZDA
Müşteri hizmetleri alanında Bursagaz olarak belirledikleri hedefleri anlatan Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, 2013 yılı içerisinde Bursagaz'ın aktif pazarlama, sınırsız müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet sunma ve saha faaliyetlerini online izleme projeleri olduğuna vurgu yaptı. Tola, "2013 yılında çıtayı yükselttik, hayata geçirdiğimiz YOL-BİL projemizle birlikte ihbar ulaşım süremizi 15 dakikanın altına düşüreceğiz ve müşteri memnuniyetini yüzde 95 düzeyine çıkaracağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bursagaz köylere de doğalgaz götürecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN