Yarım asırdır lezzetin adresi

Bursalılara sağlıklı ve lezzetli ürünler sunan ve büyük beğeni toplayan kentin marka değerlerinden Çiçek Izgara, bu yıl 50'nci yaşını kutluyor. Marka, "Izgarada Türkiye'nin en iyisi" olmayı hedefliyor

Giriş Tarihi: 15.3.2013
Yarım asırdır ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden, her kesimden Bursalıya ve Bursa'ya gelen misafirlere lezzetli ürünler sunan Çiçek Izgara hedef büyüttü. Çalışma prensibi olarak daima önce insana saygı ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden marka, 50'inci yılında "Izgarada Türkeyi'nin en iyisi" olmayı hedefliyor.

Burada herkesin anısı var

Mekanlarının anne-babadan çocuklara ve torunlara kadar devam eden bir müşteri kitlesi olduğunu belirten Çiçek Izgara'nın sahibi Hakan Suna "Lezzet tutkunlarının kendilerini veya sevdiklerini ödüllendirmek istediğinde Çiçek Izgara'ya gitmeleri zamanla sıkça yaşanan bir durum halini almış. Bu bakımdan birçok kişinin Çiçek Izgara ile mutlaka bir anısı vardır. Çiçek Izgara'nın bu güzel ve anlamlı seviyeye gelmesinde kurucumuz rahmetli Hasan beyin ve onun yetiştirdiği ekibinin, elli yıllık samimi çalışmaları ve fedakarlıklarının payı büyüktür" diye konuştu.

İstanbul ve İzmir'de de var
Bursa'nın önde gelen markalarından biri olduklarını ve gelen talepler üzerine bayilikler verdiklerini belirten Hakan Suna şöyle konuştu: "Meraklılarının ve sevenlerinin ısrarı ile Bursa dışında bayilikler vermeye başladık. Yurt içinde, İstanbul, İzmir, Mersin gibi şehirlerimizde, yurtdışında da Kazakistan'da faaliyete geçtik. Bir şehrin marka değeri, orada bulunan markalarının çokluğu ile ölçülür. Bu açılımı ile Çiçek Izgara Bursa'nın markalaşmasına da önemli katkı sağlamaktadır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yarım asırdır lezzetin adresi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN