, yapı sektöründe 3 fuara ev sahipliği yapıyor

'da yapı, inşaat ve ısınma sektöründe üç fuar birden düzenlendi.

Giriş Tarihi: 27.3.2013 16:34
25. Uluslararası Yapı Yaşam Fuarı ve Kongresi, 8. Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Doğalgaz Teknolojileri Fuarı ve 2. Belediye İhtiyaçları Kent Mobilyaları Park ve Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Fuarı eş zamanlı olarak açıldı.

Fuar açılışına Vali Şahabettin Harput, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdullah Karadağ, TÜYAP Fuarcılık AŞ Genel Müdürü İlhan Ersözlü, Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola katıldı.

TÜYAP Bursa Fuarcılık AŞ Genel Müdürü Sayın İlhan Ersözlü, şunları söyledi: "Sanayinin gelişmesiyle artan göçün konut ihtiyacını doğurduğu Bursa'da düzenlenen fuarlar, 4 ayrı salon ve fuaye alanında yapılacak. 15 ülkeden 250'ye yakın firma ve firma temsilciliğinin ürün ve hizmetlerini 5 gün boyunca 50 bin kişi ile buluşturulması hedefleniyor. İnşaat, doğalgaz ve yerel yönetimlerin ihtiyaçlarını konu alacak ve sektörlerdeki tüm gelişmeleri ve yenilikleri birlikte sunacak fuarlar, 25 önemli sanayi şehrinden gelecek sektör temsilcileri ile katılımcı firmaları buluşturacak."

Fuarlar, 27 – 30 Mart tarihleri arasında 11.00 – 20.00, 31 Mart tarihinde ise 11.00 – 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bursa, yapı sektöründe 3 fuara ev sahipliği yapıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN