Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnce ile Coşkun yan yana gelirse

CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce, AK Parti Milletvekili Temel Coşkun'la bir programda yan yana gelince ilgi çekici diyaloglar yaşandı

Giriş Tarihi: 29.3.2013
CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce, AKP Milletvekili Temel Coşkun'la Yalova'da bir araya geldi. Birbirlerine takılan iki usta siyasetçiden Coşkun, laf arasında İnce'ye Yalova'nın dar geldiğini ve Yalova'ya artık verecek bir şeyi olmadığını söylerken, gülüşmeler içinde İnce ise Coşkun'a, "Haftaya 3 gün İngiltere'deyim, giydireceksen o zaman giydir" diyerek laf attı.

O ZAMAN GİYDİRİRSİN
İnce- "Ben şimdi Türkiye'yi gezerken nasıl olsa bu aralar Yalova'ya gelmez diye bana arada giydiriyor." Coşkun - "Yani boştu meydan iyiydi.. Bu geçici bir geliştir devam etmez herhalde değil mi?" İnce - "Haftaya cuma İngiltere'ye gidiyorum. 3 gün yokum burada haberin olsun, giydireceksen o zaman giydir." Coşkun - "O zaman arkadaşlar Sayın İnce'den bugün intibalarımı söyleyeyim. Artık Yalova'nın kendisine dar geldiğini anladım. Ve siyasette yorulduğunu anladım. Dolayısıyla gelecek günler bizim. Ama Sayın İnce'nin tabi ki emekli olmasını da istemem, daha vereceği şeyler var. Temenni ederim gönlündekileri gerçekleştirir. Yalova'da artık vereceği bir şey yok." İnce- "AKP'de istikrar yok biliyorsunuz. Her dönem değişiyor arkadaşlar kendine dikkat etsin." Coşkun - "Ben daha önümüzde ustalar var, gidecek çıraklar var. Ben daha yeniyim benim önüm açık, sen merak etme." İnce - "Ben fazla yapmayacağım zaten ben 30 sene daha yapıp bırakacağım."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnce ile Coşkun yan yana gelirse
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN