Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ramazan Sokağı'nda Başkan da aşka geldi

Giriş Tarihi: 28.7.2013

Nilüfer Belediyesi'nin, Ataevler Yılmaz Akkılıç Parkı'nda kurduğu 'Ramazan Sokağı'nda Kastamonulular Derneği etkinlikler düzenledi. Başkan Bozbey de gecede bir şarkı söyledi

Türkiye'nin mozaiğini Nilüfer'de yaşatmayı hedefleyen Nilüfer Belediyesi, Anadolu Arastası üye derneklerinin 'Ramazan Sokağı'nda düzenledikleri etkinliklerle ramazan gecelerini daha eğlenceli hale getiriyor. Kastamonulular Derneği'nin düzenlediği gecede Hacivat Karagöz orta oyununun ardından sahne alan Arzu Akça katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı. Sesiyle ve zerafetiyle tam not alan Azru Akça söylediği şarkılarla Ramazan Sokağı'nı coşturdu. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in de katıldığı gecede Akça Başkan Bozbey'i sahneye davet ederek birlikte şarkı söyledi. Gecede söz alan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, "Anadolu'nun renklerini derneklerimizi bir arada topladık. Birileri bir yerlerde barış barış diye konuşur ya biz uygulamasını yapıyoruz burada. İşte barış burada. İnsanlarımızın, kentlerimizin her insanı burada birbirleriyle dayanışma içerisinde, hoşgörü içerisinde bu ortam içerisinde beraberiz. Bütünüz ve bütünlük içerisinde yaşamaya da devam edeceğiz" dedi.

PLAKETLE TEŞEKKÜR

Nilüfer Belediyesi Anadolu Arastası Müdürü aynı zamanda Kastamonulular Dernek Başkanı İsmail Tiftik de Akça ve Bozbey'e desteklerinden dolayı plaket vererek teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ramazan Sokağı'nda Başkan da aşka geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN