Ankara'daki Bursalılar artık bu evde buluşacak

Giriş Tarihi: 25.8.2013

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Ankara'da yaptırılan Bursa Evi'nde sona gelindi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Ankara Kalesi'nde bulunan evdeki inşaat çalışmalarının bu hafta biteceğini dile getirdi

Ankara'da inşaatı devam eden Bursa Evi'nde incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa'nın her alanda gelişip kalkınması ve kente yatırımların hızlandırılması için gereken çalışmaların yapıldığını söyledi.

9 BİN BURSALI BÜROKRAT

Bursa lobisinin de bu anlamda güçlendirilmesinin önemine değinen Altepe, "Bu kapsamda Bursa dışında da yatırımlarımız var, bunlardan en önemlisi Ankara'daki Bursa Evi'miz. Ankara Kalesi'nin hemen girişindeki 3 parsel Bursa Evi parseli. Burada satın aldığımız bu parsellerde artık inşaatımız tamamlanmak üzere. Artık Ankara'da bir Bursa Evi var. Bursalıların buluşacağı, önemli bir sosyal tesisi gerçekleştiriyoruz" dedi. Ankara'da 9 binin üzerinde Bursalı bürokratın bulunduğunu belirten Altepe şunları söyledi: "Artık Ankara'da Bursa'nın lobisinin güçlenmesi, burada Bursalı yöneticilerin bir araya gelmesi, Bursa için fikir üretmeleri ve Bursa'nın gelişimine katkı koymaları için önemli bir merkez olacak. Bu kapsamda belediye şirketlerimiz tarafından yapımı sürdürülen bu inşaatımız artık tamamlanmak üzere. Yapılan çalışmalarla birlikte tüm sistem tamamlanıp bir hafta içinde bu mekan faaliyete geçecek."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara'daki Bursalılar artık bu evde buluşacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN