Türkiye'nin en iyi haber sitesi

fotoğraflarla bir kez daha dünyaya tanıtılacak

'yı ve Bursalıları fotoğraf sanatının en güzel örnekleriyle buluşturmak için düzenlenen 'Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali'nin (FotoFest), üçüncüsü bu yıl 5-12 Ekim tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.

Giriş Tarihi: 26.9.2013 10:40
Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi ve Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) işbirliğiyle düzenlenen BursaFotoFest 5-12 Ekim tarihleri arasında kenti adeta özel bir fotoğraf galerisine çevirecek. Festivale katılan fotoğraflar, bir hafta boyunca, Merinos AKKM başta olmak üzere Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi, Cumhuriyet Caddesi ve Bursa'nın çeşitli yerlerinde sergilenecek. Ayrıca, fotoğraf ve maket kitap yarışmaları, seminerler, ustalarla söyleşi geceleri, gösteriler, portfolyo değerlendirmeleri de festival etkinlikleri arasında yer alıyor.

FOTOĞRAFIN USTALARI BURSA'YA GELİYOR

Dünya fotoğrafının önemli isimleri Bruno Barbey, Thomas Hopker, Gael Turine, Christopher Morris, Massimo Mastrorillo, Davide Monteleone ve Türk fotoğrafının önemli isimleri Kamil Fırat, Kutup Dalgakıran ve Nihal Gündüz'ün fotoğraflarının da sergileneceği BursaFotoFest, kenti dev bir galeriye dönüştürecek. Bursa Kent Konseyi Başkanı (BKK) Semih Pala, 'Bursa Kent Konseyi ve Bursa Büyükşehir Belediye olarak 'Bursa Fotofest' programını geleneksel hale getirebilmek için yoğun çaba harcıyoruz. Tüm Bursalıların katkılarını bekliyoruz' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bursa fotoğraflarla bir kez daha dünyaya tanıtılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN