Estetiğin Bursa'daki merkezi ECNA oldu

Giriş Tarihi: 27.10.2013

Bursa'da kurulan ECNA Estetik Kliniği'nde güzellik, estetik sektöründe yıllarca görev yapmış güçlü, güvenilir, tecrübeli ve uzman bir kadro hizmet veriyor

Operatör Doktor Abdullah Etöz kalıcı güzellik danışmanı olarak nitelediği ECNA'yı Yüksek Hemşire Melek Başaran Konat ve ortakları ile birlikte kurduklarını açıklarken kişiye özgü estetik danışmanlığı hizmeti vermeyi amaçladıklarını söyledi. Etöz, "Amacımız kişiye özgü estetik danışmanlığı hizmeti vermek ama bunu en sağlıklı bir şekilde sağlamaktır. İnsan odaklı kaliteli hizmet sağlamak buna bir örnektir. İkinci hedef, Bursa ilimizin gerek medikal gerek cerrahi estetik hizmetlerinde kalitesinin ve hizmet çeşitliliğinin artmasına yardımcı olmak ve bu sayede Bursa'yı Sağlık Turizmi'nde cazibe noktası haline getirmektir" dedi.

ÜST DÜZEY EĞİTİM
Opt. Dr. Abdullah Etöz, 1999 yılında tıp doktoru olmuş, 2006'ya kadar Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi ile mikro-el cerrahisi eğitimleri almış bir hekim. Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Mayo Clinic'de bir yıl estetik cerrahi, İsveç Uppsala University'de yüz estetiği ve rekonstrüksiyonu, Almanya Senology Europa Dusseldorf'da meme cerrahisi ve rekonstrüksiyonu eğitimleri alarak Uluslararası deneyim kazanmış bir isim. Türk plastik cerrahi yeterlilik sertifikası, el cerrahisi sertifikası ve Avrupa Meme Bilimleri Derneği üyeliğine sahip Etöz özel klinik ve kurumsal çalışmalarına devam ediyor. Opt. Dr. Abdullah Etöz, Uluslararası deneyimlerinin sonucu olarak Bursa'nın sağlık turizmi konusunda geleceğinin parlak olduğuna inandığını ifade etti. Etöz, "Bursa uzun yıllardır Ortadoğu kaynaklı ziyaretçileri ağırlamaktaydı. Gerek doğal güzellikleri, gerek modern şehircilik anlayışına uygun yüzü ve tesisleri ile yeni destinasyonlardan yeni ziyaretçileri sağlık hizmetleri arzına çekebileceği ve giderek katlanan bir ilgiye ulaşacağı kanısındayım" şeklinde konuştu. Bütün amaçların ulaşımla sağlanacağını söyleyen Abdullah Etöz, "Bursa havaalanı maalesef ihtiyaç duyulan durumda değil. İstanbul aktarmalı transfer bir dezavantaj gibi görülse de ülkemize gelen her turistin görmek isteyeceği İstanbul şehri ile Bursa belki de bir avantaj olabilir" ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Estetiğin Bursa'daki merkezi ECNA oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN