li muhtarlar organlarını bağışladı

Giriş Tarihi: 8.11.2013 11:41

merkezde görev yapan 16 mahallenin muhtarı, Ankara ziyaretlerinde Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu'nun imzasıyla organlarını bağışladı.

Yapılacak yerel seçimler öncesi kendileriyle ilgili yapılan düzenleme ve haklarını görüşmek amacıyla Ankara'ya giden li muhtarlar, burada siyasi partilerin grup toplantılarına katıldı. Ankara'da Edirne milletvekilleriyle görüşen muhtarlar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ile bir araya geldi. Konu hakkında açıklama yapan Edirne Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan Tasmalı, Edirne ile ilgili ve kendi hakları konusunda düşüncelerini Ankara'da bulunan siyasilerle paylaştıklarını söyledi.

Sağlık Bakanı Dr. Müezzinoğlu ile görüşmeleri sırasında Edirneli muhtarlar olarak organlarını bağışladıklarını belirten Tasmalı, "Sayın Bakanımızın imzasıyla 16 tane arkadaşımızla birlikte organ bağışı yaptık. Bu ülkenin kanayan bir yarası ve milli bir konudur. Biz buna Edirne milletvekili olan bakanımız adına örnek olsun diye organlarımızı bağışladık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Edirneli muhtarlar organlarını bağışladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN