'te tiyatro sevinci

Giriş Tarihi: 13.11.2013 15:19

'te düzenlenen 'Sokak Kedileri' konulu tiyatro oyunu ilgili gördü.Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın da çocuklarla birlikte izlediği oyun sonrası çocuklara, sosyal sorumluluk projesi kapsamında hazırlanan 'Minik Kalpler' kitabı dağıtıldı.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, oyun öncesi yaptığı konuşmada, çocukları geleceğin teminatı olarak gördüklerini ve çalışmalarında çocukları en ön planda tuttuklarını dile getirerek, ''Geleceğimizin teminatı canımızı, her şeyimiz, değerli yavrularımızı çok seviyoruz. Değerli öğretmenlerimiz zaten onları en güzel şekilde yetiştirmeye çalışıyor. Belediyesi olarak bizler de yeni hizmete koyduğumuz Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezimizde çocuklarımızı ağırlayarak, tiyatro gösterisi hediye etmek istedik.

Sizleri görünce umutlarımız yeşeriyor, geleceğimiz aydınlanıyor ve sizlere baktıkça bugünün yöneticileri olarak sorumluluğumuzun ne kadar büyük ne kadar ağır olduğunu daha fazla anlıyoruz. Sizlere güzel bir dünya güzel bir Türkiye ve güzel bir Bilecik bırakmak için daha fazla ama daha fazla çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. Bakın yapmış olduğumuz bu şeyh Edebali kültür ve kongre merkezi inşallah bugün olduğu gibi bundan sonrada sizin gelişim süreci içerisinde birçok organizasyonlarda sizlere ev sahipliği yapacak 'şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilecik'te tiyatro sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN