Yağmur altında saatlerce teknoloji mağazasının açılışını beklediler

'da 49. mağazasını açan Gold Teknoloji Marketleri yoğun ilgi gördü.

Giriş Tarihi: 7.12.2013 14:17
Sabahın erken saatlerinde mağaza önünde toplanan lılar, yağmur ve soğuğa rağmen saatlerce açılış saatini beledi.

Teknoloji marketin Bursa'daki ikinci mağazası merkez Nilüfer ilçesi Odunluk mevkiinde açıldı. Saat 08.00'de açılışı yapılan mağazanın önünde saatler öncesinden uzun kuyruklar oluştu. Soğuk ve yağmura aldırmayan vatandaşlar, cep telefonu, televizyon, notebook, tablet, fotoğraf ve kamera gibi binlerce çeşitteki indirimlerden yararlanmak için tüm sıkıntılara göğüs gerdi.

YAĞMUR ALTINDA UZUN KUYRUKLAR

Tekerlekli sandalyesi ile gecenin 02.00'inde gelerek açılışı beklediğini söyleyen bir kişi, 'Üç ürün birden aldım. Beklediğime değdi.' derken saat 04.00'de gelip yağmur atında beklediğini ifade edenler de oldu. Yağmur altında bekleyen bir kişi ise 'Saat 07.00'de geldim. Güzel fiyatlar var alabilirsek. Tablet ve televizyon alacağım ama bu kalabalıktan bize düşmez. Öyle görünüyor.' diye konuştu.

Bursa'daki ikinci Türkiye'deki 49. mağazayı açtığını dile getiren Gold Genel Müdür Yardımcısı Özcan Ceyhan, yüzde 80'e varan indirimler olduğu için halkın açılışa çok yoğun ilgi gösterdiğini belirtti. Ceyhan, şu bilgileri verdi: 'Kampanyamız bugün ve yarın devam edecek. Gold Teknoloji marketleri büyüyen bir firma. 2014 yılında amacımız minumum 70 mağazaya ulaşmak. Kalabalığın sebebi fiyatların cazip olması, Bursa halkı da buna duyarsız kalmadı. Beklediğimiz ilgiyi gördük.'
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yağmur altında saatlerce teknoloji mağazasının açılışını beklediler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN