Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ödüllere halaylı kutlama

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin 7. Sinerji Toplantısı ve 2013 Onur Ödülleri Töreni Hilton Bursa'da yapıldı. Geceye halaylı kutlama damgasını vurdu

Giriş Tarihi: 8.12.2013
Bursa'nın etkin iş dünyası kuruluşlarından Balkan Rumeli Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin (BALKANSİAD) 7. Sinerji Toplantısı ve BALKANSİAD 2013 Onur Ödülleri Töreni Hilton Bursa'da yapıldı. Gecede, "Yılın Başarılı İşadamı Ödülü" Hüseyin Özdilek'e, "Yılın Başarılı Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü" Erol Türkün'e, "Yılın Başarılı Girişimcisi Ödülü" Fatma Durmaz Yılbirlik adına Hüseyin Durmaz'a, "Yılın Başarılı Eğitimcisi Ödülü" UÜ Rektörü Prof. Dr. Kamil Dilek'e, "Yılın Başarılı Sağlık Hizmeti Ödülü" Erol Kılıç'a ve "Balkanlar'a Katkı Özel Ödülü" de Ferudun Kahraman'a verildi.

'ANADOLU KARTALIYIZ'
Çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleştirilen gecede konuşan Bursa Valisi Münir Karaloğlu, "Balkanlar bizim için önemli, Orta Asya ve Kafkaslar da önemli. BALKANSİAD'ın logosundaki Anadolu kartalı gibi bir kanadımız Orta Asya'da bir kanadımız Balkanlar'da. Biz ikisini de ihmal edemeyiz. Oralarda köklerimiz, tarihiniz kültürümüz, akrabalarımız, soydaşlarımız, dindaşlarımız var" dedi. Ödül töreninin ardından dernek üyeleri hep birlikte halay çekti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ödüllere halaylı kutlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN