Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Meslek ödülleri sahiplerini buldu

Bursa Demirtaş Rotary Kulübü'nün topluma katkı sağlayan kişilere verdiği 'Meslek Hizmet Ödülü'ne bu yıl Hasan Duman ve Hasan Sözüneri layık görüldü

Giriş Tarihi: 24.1.2014
Demirtaş Rotary Kulübü'nün 'Meslek Hizmet Ödülleri görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Gecenin açılış konuşmasını yapan Demirtaş Rotary Kulübü Başkanı Tayfun Doğan, "Hasan Duman ve Hasan Sözüneri çalışmalarınızla meslek yüksek ahlakı standartların yaygınlaşmasına teşvik ediyor ve özellikle genç meslek sahiplerini yüreklendirerek onların da yararlı çalışmalar yapabilmesi için önder oluyorsunuz. Demirtaş Rotary Kulübü olarak iş ve meslek onurunuzu, gösterdiğiniz bu ışığı ve hizmet idealimizi yücelten bu katkılarınızı şükran ile anıyor, takdim edeceğimiz 'Rotary Hizmet Ödülü' ile bu gururu gelecek kuşaklara aktarmak istiyoruz" dedi.

DUYGUSAL ANLAR...

Görme Engelliler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Bursa Osmangazi Belediyesi Engelliler Spor Kulübü (Buges) Onursal Başkanı Hasan Duman ve Yüksek Mimar Hasan Sözüneri Rotary Hizmet Ödülü'nü alkışlar arasında aldı. Ödüllerin verilmesinden sonra Bursa Osmangazi Belediyesi Engelliler Spor Kulübü (Buges) Buges Başkanı Ali Genç bir sürpriz yaparak Görme Engelliler (Braille) Alfabesi'nde yazılmış tabloyu Onursal Başkan Hasan Duman'a verdi. Bu hediye karşısında duygulanan Duman'ın tabloyu davetlilere okuması salonda duygusal dakikalar yaşattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meslek ödülleri sahiplerini buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN