Başkan Bozbey'den seçim protokolü

Nilüfer'de seçimlerin centilmenlik çerçevesinde geçmesi için siyasi partilerin ilçe temsilcileriyle bir protokol imzalandı

Giriş Tarihi: 31.1.2014
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi seçim çalışmalarına başlayan siyasi partilerin ilçe temsilcilerini ziyaret etti. Bozbey, geçtiğimiz seçim dönemlerinde olduğu gibi centilmence, kentte çevre ve gürültü kirliliğine neden olmadan, dostça bir atmosfer altında seçim dönemini geçirme yönündeki düşüncelerini paylaştı.

ESPRİLİ DİYALOGLAR

Parti temsilcilerine konu ile ilgili yazılı bir protokol sunan Başkan Bozbey'in bu adımı olumlu karşılandı. Her parti temsilcisi afiş kullanımından, haksız rekabetin önlenmesine gürültü kirliliği ve çevre kirliliğinden, kentliye saygıyı ön plana alan maddelerin yer aldığı protokole imza koydu. Daha sonra AK Parti ilçe başkanlığı binasına geçen Bozbey, İlçe Başkanı Alparslan Yıldız ile bir araya geldi. Siyasi rekabet, sohbetin ana konusunu oluşturunca, ikili arasında esprili diyaloglar gelişti. Yıldız'ın, "Adayımız Dr. Mustafa Esgin yeni dönemde Nilüfer'e yeni bir vizyon ve heyecan katacak" sözleri üzerine Bozbey de Yıldız'a "Belediye meclis üyesi adaylarınız arasında benim de tanıdıklarım var. İlk 10'a girmeye baksınlar, ilk 10 dışında şansınız pek yok gibi. Buraya siyaseten değil nezaketen geldik ama madem söz siyasete geldi. Yeni projelerimizi gerçekleştirmek için bir dönem daha adayız ve aslında biz, sizin de oyunuzu istemeye geldik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Bozbey'den seçim protokolü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN