Bozüyük Belediyesi'nden Bilecik genelinde bir ilk

Bozüyük Belediyesi tarafından hizmete sunulan "Mobil Hizmet Noktası Aracı" ile belediyeye yapılacak vergi ve gelir ödemeleri kolaylığı vatandaşların ayağına geldi.

Giriş Tarihi: 13.2.2014 17:48
Bozüyük Belediyesi tarafından Bilecik genelinde ilk olacak uygulama, vatandaşların hizmetine sunuldu. Ödeme dönemlerinde mahalle mahalle gezecek Mobil Hizmet Noktası Aracı ile vatandaşlar su, emlak, reklam ve ilan, akıllı sayaç, bakiye yükleme gibi belediyeye yapacakları vergi ve borç ödemeleri için belediyeye ya da bankaya gitmelerine gerek kalmadan mahallelerine gelen bu araç vasıtasıyla kolaylıkla yapabilecekler. Yeni Mahalle Yeşil Camii önünde başlatılan ve kapalı pazarda devam eden uygulama sırasıyla diğer mahallelerde de sürdürülecek.

İlk uygulamadan faydalanan vatandaşlar duydukları memnuniyeti dile getirerek, 'Bazen ödemelerimizde unutkanlık nedeniyle son güne hatta son saatlere sıkışıyor ve belediyeye mesai saati bitimine kadar ulaşmakta zorlanıyor ya da hiç yetişemiyor ve cezalı duruma düşebiliyorduk. Bu uygulama ile ayağımıza kadar gelen hizmet aracı ile belediyeye kadar gitmekten kurtulduk. İşlerimizi kolaylaştıran bu güzel hizmet için Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı'ya çok teşekkür ediyoruz' dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bozüyük Belediyesi'nden Bilecik genelinde bir ilk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN