İşte 17 ilçenin patronu

Giriş Tarihi: 4.4.2014

Bursa'da yerel seçimlerden zaferle çıkan belediye başkanları bir araya gelerek kentin gelişimi için çalışacaklarını açıkladı. İşte Bursa'nın 17 ilçe belediye başkanının 5 yıl için dilekleri...

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar: Yorucu, yoğun bir süreç oldu. Artık bundan sonra hizmet dönemi yeniden başlıyor. Bizlere tekrar güven duyuldu. Bu güveni boşa çıkarmayacağız. Osmangazi'yi en iyi şekilde geliştirmek adına projelerimizi hayata geçireceğiz.
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey: Bursa'da tarihi olayı Nilüferliler yaşattı. 4'üncü dönem için bize görev verdiler. Nilüferlilere gönülden teşekkür ediyorum. Avrupa'ya örnek olacak projelerimizi en kısa zamanda hayata geçireceğiz.
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali: Bizim için sürpriz olmadı. Yıldırım halkına ayrıca teşekkür ediyorum. Yıldırımlıları mahcup etmeyeceğiz. Söz verdiğimiz projelerimizi hayata geçireceğiz.
Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz: Halkımız Mudanya'yı CHP'li belediyenin kazanmasını örgütümüzden daha çok istiyordu. Projeleri hayata geçirerek vatandaşların beklentilerine cevap vereceğiz.
Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan: Tüm ilçe halkına teşekkür ediyorum. Onların takdirini kazanarak ikinci kez seçilmek bizim için onurdur. İnşallah Mustafakemalpaşa halkını yapacağımız hizmetlerle mahcup etmeyeceğiz.
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: Mazbatamızı aldıktan sonra bir an önce işe koyulacağız. Orhangazi'nin problemlerinin giderildiği bir dönemi başlatmak istiyoruz.
Kestel Belediye Başkanı Yener Acar: Bize tekrar üçüncü dönem için güvenen, teveccüh gösteren tüm Kestel halkına teşekkür ediyorum. Artık ustalık dönemimize başlıyoruz.
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan: Bu bizim için sürpriz olan sonuç değildi. Teşkilatımızla beraber kenetlenmiştik. Beş yıl boyunca Karacabey'e hizmet etmek için göreve hazırız.
Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik: Halkımızın tercihi istikrardan yana oldu. İnşallah yeni dönemde Yenişehir'de çok güzel çalışmalara imza atacağız. 5 yıl boyunca yapacağımız hizmetlerle halkımızı asla mahcup etmeyeceğiz.
Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu: Dağ yöresini tümüyle kalkındırmanın yolunu bulacağız. Bu yönde çalışmalar yapacağız. Göçü durdurmanın gayreti içinde olacağız.
Büyükorhan- Hasan Taş: 5 yıl boyunca Büyükorhan'a hizmet edeceğiz.
Gürsu- Cüneyt Yıldız: Verdikleri destekten dolayı halkımıza teşekkür ediyoruz.
İznik Belediye Başkanı Osman Sargın: Ortaya çıkan tablo azmin sonucudur. Çok çalıştık ve sonunda başardık. Kesinlikle böyle bir sonucu bekliyorduk. Artık hizmet dönemi başlıyor.
Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz: Halkımız sandıkta şunu gösterdi ki herkes icraata bakıyor. İnşallah yeni dönemde de çok daha iyi hizmetler yapacağız. Halkımıza bize verdikleri destekten dolayı sonsuz teşekkür ederiz.
Harmancık Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya: Beklenen sonucu aldık. Zaten ilçenin geleceği açısından da böyle olması gerekiyordu. Her şey Harmancık halkının menfaatine oldu.
Keles Belediye Başkanı Mehmet Teke: Üç parti AK Parti'ye karşı birleşmek için çaba gösterdiler. Ama anlaşamadılar. Bizleri destekleyen hemşerilere teşekkür ediyorum.
İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş: Oran bazında en yüksek oyu aldık. Biz de üçüncü dönemimizde İnegöl'e hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürmeye devam edeceğiz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte 17 ilçenin patronu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN