Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir'in barınma merkezi hayat kurtarıyor

Muhtaç ve düşkünlerin yaşamlarına bir dokunuşla destek veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Barınma Konaklama ve Sosyal Yardım Merkezi, hayat kurtarmaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 16.5.2014 16:43
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin muhtaç ve ihtiyaç sahibi kişiler için hayata geçirdiği Barınma Merkezi hayat kurtarmaya devam ediyor. Körfez ilçedeki bir şantiyede mermer ustası olarak çalışan Süleyman Zülam (55), yaşadığı hastalığın ardından çalışamayacak duruma gelince Barınma Merkezi'nin misafiri oldu. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Barınma Merkezi görevlileri tarafından hastaneye götürülerek tedavisine başlanan Zülam'ın sağlığına kavuşması için tüm imkanlar seferber edildi.

55 yaşında mermer ustası olan Süleyman Zülam, Tekirdağ'dan ekmek parasını kazanmak için Kocaeli'ye gelerek, Körfez ilçesinde bir şantiyede çalışmaya başladı. 8 ay önce rahatsızlıklarından dolayı hastaneye giden Zülam, yapılan tetkiklerin ardından akciğer kanseri olduğunu öğrendi. Kocaeli Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü'nde kemoterapi tedavisine başlayan Zülam tedavi gördüğü süre içerisinde çalıştığı inşaattan düşmesi sonrasında sol kolu felç oldu. Çalışamaz hale gelen Zülam, Büyükşehir Belediyesi'nin Barınma Konaklama ve Sosyal Yardım Merkezi'ne başvurarak yardım istedi.

Barıma Merkezi yetkilileri, tedavisi yapılan ve yüzde 98 özürlü raporu alınan Süleyman Zülam'ın rehabilitasyon merkezine yerleştirilmesi için kurumlar arası görüşmeler devam edildiği bilgisini verdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir'in barınma merkezi hayat kurtarıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN