Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Minik Cerensu destek bekliyor

Bursa'da yaşayan Beysir ailesinin 2.5 yaşındaki kızı Cerensu, doğumunun 8'inci ayından sonra geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yaşıtlarından bir yaş geride gelişim gösteriyor. Küçük kızın tedavisi için 16 bin TL'ye ihtiyacı var

Giriş Tarihi: 14.9.2014
Bursa'da yaşayan Beysir ailesinin 2.5 yaşındaki kızı Cerensu'ya doktorlar "Hafif Düzeyde Bireysel Gelişmede Gecikme" tanısı koydu. Yaşıtlarının 1 yaş gerisinden büyüyen küçük kızın hastalıktan kurtulması için 16 bin liraya ihtiyacı var. Karacabey Tavşanlı Mahallesi'nde oturan Beysir Ailesi'nin 2.5 yaşındaki kızları Cerensu, ilçede bir benzeri olmayan Türkiye'de ise ender görülen bir hastalığın pençesinde. Doğumdan yaklaşık 8 ay sonra baş gösteren hastalık nedeniyle şu an 2.5 yaşında olan Cerensu, yaşıtlarını bir yaş geriden takip ediyor. Algılama yetisi olmayan Cerensu'nun yaşıtlarıyla aynı düzeye gelebilmesi için yaklaşık 16 bin liraya ihtiyaç var. Cerensu şu an için yürüyemiyor ve konuşamıyor. Beysir Ailesi'nin araştırmaları sonucu Türkiye'de ender görülen bu rahatsızlığın çaresini Ankara Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi olarak belirlemişler. Kirada oturan ve çiftçilikle geçinen babalarının başka her hangi bir geliri olmaması nedeniyle de anne ve babası Cerensu'nun iyileşmesi için Karacabeyli yardımseverlerden destek bekliyor.

KAMPANYA BAŞLATILDI

Bursa Valiliği Dernekler Müdürlüğü'nün izni ile yardım kampanyası açılan minik Cerensu için destek vermek isteyen yardımseverlerin Ziraat Bankası Karacabey Şubesi'nin IBAN NO: TR 0300 0100 0062 4981 8841 5005 nolu hesabına para yatırabileceği kaydedildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik Cerensu destek bekliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN