Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mudanya Saraylar yatırımcının gözdesi

Giriş Tarihi: 14.9.2014

Mudanya Arnavutköy Yat Limanı karşısında denize sıfır son parselde yükselen ultra lüks yaşam projesi Mudanya Saraylar, Bursalılar kadar İstanbullu yatırımcıların da tercihleri arasına yerleşti

Toplam 20 bin metrekare alanda, yatayda büyüyen bir proje olarak tasarlanan Mudanya Saraylar, lüks konut segmentinde kategorisinin ilk örneklerinden biri. Osmanlı Saraylarının detaylarla güzelleşen ruhunu, rustik batı saraylarının ihtişamıyla bütünleştiren Mudanya Saraylar'da lüks bambaşka bir boyut kazanıyor. Mudanya Arnavutköy Yat Limanı'nın karşısında denize sıfır son parsel olan bölge İstanbullu yatırımcıların da gözdesi durumunda. Toplam 56 yaşam alanın yer aldığı, 2015 baharında yaşama kucak açacak olan Mudanya Saraylar'a İstanbullu yatırımcıların rağbet göstermesinin kendileri için sürpriz olmadığını vurgulayan Birel İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Birol Birinci "Önümüzdeki 10 yılda İstanbul'dan kaliteli ve huzurlu yaşamak isteyen çok sayıda kişinin bu bölgeye yerleşeceğini görebiliyorduk. Fakat bu kadar hızlı bir başlangıç olabileceğini öngörmemiştik" dedi. Sadece nitelikli bir proje yapmanın yeterli olmadığını, asıl o yapıyı yaşatacak ve yaşayacak sakinlerin niteliklerinin, beklentilerinin belirleyici olduğunu anlatan Birinci "Birel İnşaat olarak 40. yılımızda bir simge yapı tasarlamak için yola çıktık. Mudanya Saraylar'ın bu lokasyonda denize sıfır son parsel olması, bize büyük bir sorumluluk yükledi ve ortaya denizden geçerken, heyecan verecek bir proje çıktı" diye konuştu.

'MUDANYA POYRAZI HİSSEDİLSİN İSTEDİK'

Projenin yatayda büyümesinin daha en baştan olmazsa olmazları olduğunu belirten Birel İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Birol Birinci " Ünlü Mudanya poyrazı eserken denizin kokusunu, zeytinlerin benzersiz aromasına bir engele takılmadan taşısın istedik. Mudanya Sarayların bugün ulaştığı nokta, yatırımcı kanadında oluşan prestik bize onur veriyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mudanya Saraylar yatırımcının gözdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN