İşte o sunucunun 'tan ayrılışının gerçek sebebi

programının yapımcısı Production House, yaptığı açıklama ile son günlerin gündemdeki sunucusu ’nun işten ayrılma sebebini açıkladı ve dedikodulara son verdi.

Giriş Tarihi: 9.10.2013 15:56 Güncelleme Tarihi: 9.10.2013 16:23

'de yayınlanan programının sunuculuğunu yapan 'nun programla yollarının ayrılmasının gerçek nedeni belli oldu. Yapımcı şirket Production House, yaptığı açıklamada Gözde Kansu ile ilgili kararının daha ilk bölüm yayınlanmadan alındığının altını çizdi.

İşte yapım şirketinin o açıklaması:

"Cumartesi akşamları Atv ekranında yayınlanan Veliaht adlı yarışma programının sunucusu Gözde Kansu ile yollarımız ayrılmıştır. Ancak oyuncumuz ile ayrılış nedenimizin, iki gündür gündemi meşgul eden ve üzerine tartışılan "dekolte" kıyafet mevzusu ile yakından uzaktan hiçbir ilgisi yoktur. Yayıncı kuruluş Atv; ilk bölüm yayınlanmadan önce, Gözde Kansu'nun üslup ve sunum tavrının projeyle örtüşmediğine karar vermiş, ileriki bölümlerde kendisiyle devam etmek istemediğini belirtmiştir. Yayın günü sosyal medyadaki olumsuz eleştirilerde bunun doğruluğunu göstermiş ve sunucu değişikliğine gidilmesi yönünde ihtiyaç doğmuştur.

Gözde Kansu, tiyatro bölümü mezunu, yetenekli önemli bir oyuncudur. Şahsı ile ilgili ne yapım şirketi olarak bizim, ne de yayıncı kuruluş olarak Atv'nin bir sıkıntı yaşadığı, ya da yaşayacağı anlayışı kesinlikle doğru değildir. Şunun altını önemle çizmemiz gerekir ki, bazı isimlerin, bazı projelerle örtüşmediği durumlar, bu tarz programlarda olabildiği gibi, dizi oyuncuları arasında da yaşanmaktadır. Yapım şirketi Production House olarak ve yayıncı kuruluş Atv'nin de bu insiyatifi göz önünde bulundurduğunu varsayarak, gündemi böyle bir mevzu ile meşgul ettiğimiz için büyük üzüntü duyuyor, başta oyuncumuz Gözde Kansu ve izleyicilerimizden özür diliyoruz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte o sunucunun Veliaht'tan ayrılışının gerçek sebebi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN