gerçeğe çok yaklaştı

Giriş Tarihi: 27.12.2014 09:45 Güncelleme Tarihi: 27.12.2014 10:08
Kertenkele gerçeğe çok yaklaştı

Dizisi bu bölümde yine seyirciyi ekrana kilitleyecek olaylar yaşanacak. Dizinin 10. Bölümü 27 Aralık Cumartesi Saat 20.00’de Atv’de.

, kız kardeşini kullanarak kendisine tuzak kuran Ünsal komiserin artık yaşadığını öğrendiğini anlamıştır. Bilmediği şey, Ünsal komiserin kız kardeşi Betül'ü gerçekten de bulup bulmadığıdır. Kertenkele, bu bilgiyi öğrenmek uğruna canını bile vereceğini söyler.

KISKANÇLIK KRİZİ


Bu arada, Zehra ve Melis'in okul arkadaşı Semih, Ekrem Bey'i ziyaret etmek için malikâneye gelmiştir. Kertenkele, yakışıklı ve centilmen bu genç adamdan rahatsız olmuştur. Zehra'nın lise yıllarında Semih'le çıktığını da öğrenen Kertenkele, kıskançlık krizine girer.

KERTENKELE 9. BÖLÜM (TAMAMI) İÇİN TIKLAYIN

KERTENKELE'NİN DUYGUSAL ANLARI İÇİN TIKLAYIN

KERTENKELE'DE KAHKAHA TUFANI İÇİN TIKLAYIN


ZEHRA ZOR DURUMDA


Ama endişelenmesine gerek yoktur. Çünkü Zehra, Kara Faruk'un aslında Kertenkele olduğundan habersiz, her geçen gün maskeli adamdan daha çok etkilenmektedir. Ekrem Bey ise, Zehra'ya evlilik için gün alması konusunda ısrarcı olur. Kara Faruk'a âşık olmak üzere olan Zehra zor durumdadır.

Tüm bu karmaşa içinde Kertenkele, kız kardeşinin kim olduğunu öğrenmek için son hamlesini yapmaya karar verir. Kardeşi ile arasındaki tek engel Ünsal'dır. Ünsal da Kertenkele'yi yakalamak için son kozunu oynar.

KERTENKELE 10. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN GÖRSELİ TIKLAYIN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kertenkele gerçeğe çok yaklaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN