Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kertenkele’nin foyası ortaya mı çıkıyor?

ATV’nin sevilen dizisi Kertenkele’nin 11. bölümü yine milyonları ekrana kilitledi.

Giriş Tarihi: 11.1.2015 01:56 Güncelleme Tarihi: 13.1.2015 11:22
Kertenkele’nin foyası ortaya mı çıkıyor?
Bu bölümde Kertenkele etkileyici sahnelerle seyircinin karşısındaydı. Bazı sahnelerde heyecan doruğa çıkarken bazı sahnelerde duygusal anlar yaşandı

işte bu bölümde öne çıkan sahneler

KERTENKELE, AŞKINI İTİRAF EDERSE…

Derin duygular içinde, düşüncelere dalan Kertenkele, aşık olduğu Zehra'yı aklından bir an olsun çıkaramıyordur. Zehra'ya olan aşkını, bir türlü itiraf edemediğini bilen ve bu duruma üzülen Şevket ise, arkadaşı Kertenkelenin duygularını açıklayıp, aşkını itiraf etmesi için, onu cesaretlendirmek ister. Kertenkele, hayalinde aşkını itiraf eder.

GERGİN DAKİKALAR…

Zehra'nın Semih'le birlikte baş başa bir kafede olduklarını öğrenen Kertenkele, bir solukta yanlarına gelir. Semih'in, Zehra'ya olan ilgisini bilen ve burnundan soluyan Kertenkele, öfkesini belli etmemeye çalışır. Kertenkele ile Semih arasında önceleri, tatlı bir laf çarpması gibi atışma başlasa da, bu durum yerini yavaş yavaş gergin dakikalara bırakır.

YÜREKLERE DOKUNAN SAHNE…

Kertenkele, yine etkileyici bir sahneyle karşımızdaydı. İhtiyacı olan herkesin yardımına koşan Kertenkele, camide cemaate vermiş olduğu vaazla, sıkıntıya düşenin birinin derdine deva olabilmenin ve ailenin önemine değinen konuşmasıyla herkesi duygulandırdı. İmtihanda olduğumuz bu hayatta, sıkıntı içinde olan kişilere yardıma koşmamız gerektiğini, Peygamber Efendimizin bir Hadisi Şerif örneğiyle anlatan bu sahne, yüreklere dokunan etkisiyle, tüm seyircilere duygu dolu anlar yaşattı.

KERTENKELE'NİN FOYASI ORTAYA MI ÇIKIYOR?

Kertenkele için, her şey son mu bulacak? Sevgi ve mutluluk dolu gözlerle, kız kardeşi Betül'ün arkasından bakarken, ansızın karşısına çıkan meçhul kişi, Ziya hocanın sonunu mu getiriyor? Kertenkele, sokakta tesadüfen karşılaştığı kişinin, caminin yeni imamı olduğunu duyunca donakalır. Kertenkele, şimdi de sahte hoca olduğunu ortaya çıkaracak olan büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalmıştır.

11. BÖLÜM ÖZETİ (10 OCAK 2015)

Kertenkele, Betül'ün kardeşi olduğunu öğrenmiştir. Ünsal ve Levent ise Kertenkele'yi yakalamak için Betül'ü yakın takibe almışlardır. Zehra'ya sevgisini söyleyemeyen Kertenkele şimdi de Betül'e abisi olduğunu söyleyememenin acısını yaşamaktadır. Diğer yanda Hale, Ünsal'ın "Kara Faruk" ve "Kertenkele" diye dolaşmasından artık fazlasıyla sıkılmıştır. Bu yüzden Ünsal'a ya mesleğin ya da ben diye rest çeker. Semih ise bir yandan Zehra'nın ilgisini kazanmaya çalışırken bir yandan Melis ve Tülin'in yoğun ilgisine maruz kalmaktadır. Semih'in mutluluğu, Deli Kenan'ın Semih'in karanlık yüzünü öğrenmesiyle son bulacaktır. Semih'in malikânedeki varlığı yetmezmiş gibi sürekli Zehra ile yalnız kalma çabaları Kertenkele'nin Zehra'yı kıskanmasına neden olur. Bu arada mahalleye Kertenkele için her şeyi mahvedecek birisi gelir. Zehra'ya gerçek duygularını söyleyemeyen, peşindeki Ünsal, Levent ve Deli Kenan'dan kurtulamayan Kertenkele şimdi de sahte hoca olduğunu ortaya çıkaracak büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacaktır.
11.BÖLÜMÜN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

DİZİNİN GEÇMİŞ BÖLÜMLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kertenkele’nin foyası ortaya mı çıkıyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN