Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Karadayı" Twitter Dünya ve Türkiye gündeminde zirvede!

Yeni bölüm başladıktan kısa süre sonra #cancağızım etiketi Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi. #cancağızım etiketi listede ilk sıraya kadar yükseldi ve bu yerini bölüm bittikten sonra da korudu.

Giriş Tarihi: 27.1.2015 10:55 Güncelleme Tarihi: 27.1.2015 11:10
Karadayı Twitter Dünya ve Türkiye gündeminde zirvede!
#cancağızım etiketi Türkiye listesiyle birlikte, Twitter Dünya Trending Topics listesine de girmeyi başardı. Etiket listede ilk sıraya kadar yükseldi ve uzun süre listede kalmayı başardı.
Savcı Turgut karakterinin diziye geri dönmesiyle "Turgut" başlığı da dün akşam Twitter Türkiye Trending Topics listesine girmeyi başaran diğer başlık oldu. "Turgut" başlığı uzun süre listede kalmayı başardı.

TURGUT GERİ DÖNDÜ

Savcı Turgut önce Necdet'in karşısına çıktı ve ihanetinin bedelini ödemek zorunda olduğunu söyledi. Necdet'le görüştükten sonra planını uygulamaya geçen Turgut adliyeye gitti ve Feride'nin karşısına çıktı. Bambaşka bir kimlikte sıradan bir vatandaş gibi Feride'ye yaklaşan Turgut, Mahir ve Komiser Yasin ile ilgili çok önemli belgeler verdi. Mahir'in Katil olduğunu öğrenen Feride deliye döndü. Final sahnesinde Turgut'u karşısında gören Mahir gözlerine inanamadı…

Karadayı 95. Bölüm Tamamı - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Karadayı" Twitter Dünya ve Türkiye gündeminde zirvede!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN