şok karar

Giriş Tarihi: 13.2.2015 13:30
Bu Tarz Benim şok karar

TV8 ile Show TV arasında kavga çıkartan yarışmasında şok gelişmeler yaşandı.

Show TV dün 'i yayınlamadı. Medya kulislerine düşen haberlere göre Acun Ilıcalı format değiştirmeyen Show TV'ye avukatlarını yolladı. Bu Tarz Benim bu sebeple Show TV'de dün ekrana gelmedi.

TV8 ile Show TV arasındaki Bu Tarz Benim kavgasında mahkemenin kararından sonra ilginç gelişmeler yaşanıyor. Mahkeme isim hakkını Show TV'ye, yarışmanın format hakkını ise yapımcı şirkete vermişti. Bunun üzerine TV8 yarışmayı İşte Benim Stilim adıyla yayınlamaya başladı.

SHOW TV 'DE BU TARZ BENİM NİYE YOKTU?
Show TV'nin ise Bu Tarz Benim yarışmasının formatında değişiklik yapması gerekiyordu. Ancak Show TV gereken format değişimini 'erkekleri de yarışmaya dahil ederek' çözmeye çalıştı. Acun Ilıcalı bunu yeterli bulmayınca avukatlarını Show TV'ye yolladı.

TV8 AVUKATLARI SHOW TV'YE GİDİNCE
Ilıcalı'nın kanalı TV8'in avukatları polisler eşliğinde Show TV'ye gitti ve mahkemenin format değişimi kararına yönelik ihtar verdi. Bunun üzerine Show TV Bu Tarz Benim 'i dün yayınlamadı yerine dizi tekrarı koydu. Show TV Bu Tarz Benim'de ciddi bir format değişikliği yapacak. O zamana kadar da Bu Tarz Benim ekrana gelmeyecek.

TV8'İN İŞTE BENİM STİLİ BOZUK...
TV8 ise Bu Tarz Benim yarışmasının adını değiştirip İşte Benim Stilim yaptı. Ancak yarışmanın çekildiği stüdyoda dekor değişimi yapılmayınca ekrana "buzlu" yayın yansıdı. Üç gündür yarışmayı izleyenler Öykü Serter'i flulaşmış bir görüntünün içinde izliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu Tarz Benim şok karar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN