TRT 1 son bölümü

36.bölüm yayınlandı. Özkan'ın Gülseren'e saldırması işleri iyice karıştırır. Bu arada Dilara'nın eline büyük bir fırsat geçmiştir. Gülseren'in eski bir fotoğrafını bulan Dilara, Cansu'yu geri getirmeyi başarır.

Giriş Tarihi: 23.3.2015 17:49
Yedi Güzel Adam TRT 1 son bölümü

TRT 1 web izle TRT 1 son bölüm izle, Yedi Güzel Adam 36.bölüm yayınlandı. Yedi Güzel Adam son bölüm donmadan Yedi Güzel Adam son bölüm, son bölüm donmadan TRT 1 resmi sayfasından takip edebilirsiniz.Ajanların elinden ezeli düşmanı Çalık'ı son anda kurtaran Selim, onu güvenli bir yere götürür. Çalık ve Selim acaba kurulan tezgahı fark edip ortak hareket edecek mi? Zehra, Adnan'a adamlarını göndererek ayağına getirdiği için sert tepki gösterir. Ama Adnan'ın önemli mazeretleri vardır. Anlattıklarını büyük bir şakınlıkla dinleyen Zehra, acaba ona inanacak mı? Hatice ise geç kalan Zehra'yı meraklanmaya başlar.

36.BÖLÜM NELER YAŞANACAK ?
Ajanların elinden ezeli düşmanı Çalık'ı son anda kurtaran Selim, onu güvenli bir yere götürür. Çalık ve Selim acaba kurulan tezgahı fark edip ortak hareket edecek mi? Zehra, Adnan'a adamlarını göndererek ayağına getirdiği için sert tepki gösterir. Ama Adnan'ın önemli mazeretleri vardır. Anlattıklarını büyük bir şakınlıkla dinleyen Zehra, acaba ona inanacak mı? Hatice ise geç kalan Zehra'yı meraklanmaya başlar. Süleyman telaşla Zehra'yı aramaya çıkar. Filistinli Meryem'den etkilenen Kara Lise Müdürü Fuat teşekkür etme bahanesiyle ilk hamleyi atarak Bayazıtlı Konağı'na telefon açar. Meryem'in tepkisi ne olacak? Erdem ise kütüphaneye yapılan polis baskınıyla şaşkına döner. Cevat'ın kütüphanede olduğunu ihbar eden kimdir? Dergide Yedi Güzel Adam'ın himayesindeki Cevat ise ortada yoktur. Polis tarafından her yerde aranan Cevat nerdedir?

YEDİ GÜZEL ADAM OYUNCU KADROSU : Uraz Kaygılaroğlu Baran Akbulut Yıldız Çağrı Atiksoy Mertcan Sevimli İlker Kızmaz Kemal Uçar Hülya Şen Şahika Koldemir Pınar Gök Fatih Murat Teke Çağdaş tekin Orhan Kanalp Kenan Bal Yiğit Çakır Deniz Alan Mert Asker Bora Cengiz Ecem Akyol

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yedi Güzel Adam TRT 1 son bölümü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN