Bedel 15. son bölüm fragmanı izle - Gerçekler ortaya çıkıyor!

Bedel 15. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi Bedel bu hafta 7 mayıs perşembe akşamı ekranlarınıza konuk olacak. Bedel'in 15. bölümünde Naciye açısından artık geri dönülemez süreç başlamıştır. Sami ve Vedat'tan Gönül'le ilgili gerçeği gizlemek için çabalar. Ama Meryem, ondan daha güçlüdür. Vedat'ın her şeyi öğrenmesini sağlar. Vedat bunun acısını çok kötü çıkarır, Gönül'ü ve Naciye'yi evden kovar. Ali ise, gerçek annesini arıyordur. Bu konuda ona yardım edebilecek tek kişi Sami'dir. Ali elindeki ipuçlarını değerlendirerek annesine çok yaklaşır. Meryem de zaten artık oğlunun karşısına çıkmaya karar vermiştir. Ali'yle ilgili hiçbir gerçeği bilmeyen Begüm, yakaladığı mutluluğu kaybetmekten korkuyordur. Gönül'ün yeniden aralarına gireceği endişesini taşır. Gönül'ü uyarmak için harekete geçtiğinde bambaşka bir durumla karşılaşacaktır.

Giriş Tarihi: 6.5.2015 11:36
Bedel 15. son bölüm fragmanı izle - Gerçekler ortaya çıkıyor!

Bedel 15. son bölüm de gerçekler ortaya çıkıyor. Naciye açısından artık geri dönülemez süreç başlamıştır. Sami ve Vedat'tan Gönül'le ilgili gerçeği gizlemek için çabalar. Ama Meryem, ondan daha güçlüdür. Vedat'ın her şeyi öğrenmesini sağlar. Vedat bunun acısını çok kötü çıkarır, Gönül'ü ve Naciye'yi evden kovar.

BEDEL 15. BÖLÜM

Ali gerçek annesini arıyordur. Bu konuda ona yardım edebilecek tek kişi Sami'dir. Ali elindeki ipuçlarını değerlendirerek annesine çok yaklaşır. Meryem de zaten artık oğlunun karşısına çıkmaya karar vermiştir.Ali'yle ilgili hiçbir gerçeği bilmeyen Begüm, yakaladığı mutluluğu kaybetmekten korkuyordur. Gönül'ün yeniden aralarına gireceği endişesini taşır. Gönül'ü uyarmak için harekete geçtiğinde bambaşka bir durumla karşılaşacaktır.

BEDEL 15. BÖLÜM FRAGMANI

BEDEL 15. BÖLÜM 2. FRAGMANI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bedel 15. son bölüm fragmanı izle - Gerçekler ortaya çıkıyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN