Türkiye'nin en iyi haber sitesi

26. son bölüm sezon finali tek parça izle - Filinta nefes kesti!

26. son bölüm sezon finali ekranlara geldi. TRT'nin heyecanla izlenen Osmanlı Polisiyesi dizisi dün akşam sezon finali yaptı. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen bölümde neler oldu?

Giriş Tarihi: 17.6.2015 11:05 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:10
Filinta 26. son bölüm sezon finali tek parça izle - Filinta nefes kesti!

26. son bölüm sezon finali ekranlara geldi. İlk ve tek Osmanlı Polisiyesi Filinta'nın, 16 Haziran'da yayınlanacak 26. Bölüm sezon finalinde nefesler tutulacak ve tüm düğümler bir bir çözülecek. Her şey bir patlamayla başlamıştı… Peki, nasıl bitecek?Filinta'nın ilk bölümünde her şey bir patlamayla başlamıştı. Sezon finaline girerken ve düğümler Filinta Mustafa ile çevresinde bir bir çözülürken, sezon finali nasıl bitecek?

FİLİNTA 26. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Patlamayla başlayan 1. Bölümdeki olayların sırrı, 26. Bölümde yine bir patlamayla mı nihayete erecek? Geçtiğimiz bölüm, geçmişini öğrenen Mustafa (Onur Tuna), ailesini Boris'in (Serhat Tutumluer) katlettiği düşüncesiyle soluğu onun evinde almıştı. Bu bölüm, ikilinin kozlarını paylaştığı inanılmaz aksiyon sahneleriyle ekranlara gelecek… Mustafa ve Boris'in arasındaki kıyasıya mücadele dolu sahnelerde seyirci nefesini bir kez daha tutacak. İkilinin bu sahnedeki ilginç konuşmaları, şahit olmaması gereken biri tarafından da duyulacak. Bu gizemli sahneler, açık edilen sırlar ve heyecanın dorukta olacağı bölüm, sezon finaline damgasını vuracak türden…


26. bölümün bir diğer sahnesi de İngiliz Sefiri Sir Hanry'nin beklenmedik bir ismi kendi safına çekmesi ve vereceği emrin bir hayata mal olmasına kadar gideceği süreçtir. Sir Hanry'nin emrinin tehlikeyle dokunacağı kişi ise Süreyya'dır! Bakalım bu sürpriz isimle Süreyya'ya (Nur Fettahoğlu) giden yolculukta bütün ezberler bozulacak mı ?Bağlı olduğu Yüce Meclis, Boris'e hangi emirleri verecek ? Ve bu emirler Boris'in hayatında nelere mal olacaktır? Liman'da hareketlilik başlamıştır. Mecid (Sencer Serta) neler olduğunu anlamaya çalışırken bazı gerçeklere şahit olur. Babasına durumu anlatacak ve Hamdi Ağa (Ercan Demirel) oğlunun anlattıkları karşısında ne karar verecektir? Esat Paşa(Yosi Mizrahi) hayatını birlikte değiştirmeyi planladığı Azize'nin (Naz Elmas) Boris tarafından yine ortadan yok edilmesi üzerine, Rıza'ya (Ceyhun Ergin) ne yapıp edip onu bulmasını söyler.Rıza arayışlarının sonucunda Azize'yi bulacak mıdır? Gıyaseddin (Mehmet Özgür) Kadılık Makamından istifa etmesinin ardından, Ali ve Mustafa ile birlikte helallik istemek için son kez karakola gider. Karakol, o gün sürpriz ve Gıyaseddin tarafından davet edildiği iddia edilen misafirleri de konuk eder. Bu toplanış garip bir hal almıştır… Karakolda o gün neler olacaktır?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Filinta 26. son bölüm sezon finali tek parça izle - Filinta nefes kesti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN