Türkiye'nin en iyi haber sitesi

9. bölüm tamamı - İzle (Kader annesini buldu!)

Giriş Tarihi: 25.8.2015 10:41 Güncelleme Tarihi: 25.8.2015 10:43
Kırgın Çiçekler 9. bölüm tamamı - İzle (Kader annesini buldu!)

9. son bölüm dün akşam ekranlara geldi. Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 9. bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitledi. Peki yeni bölüm de neler oldu? Serkan, Eylül'le tekrar sevgili olmak istiyor. Eylül, Cemre ile Serkan arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. Defne’nin yalanı ortaya çıktı. Kızların arası bozuldu. İşte tüm detaylar...

Kırgın Çiçekler 9. son bölümü yayında! Atv'nin en çok izlenen dizilerinden yeni bölümü dün akşam Atv ekranlarında izleyici ile buluştu. Kırgın Çiçekler'in 9. bölümün de kızları etkisiz hale getirmek isteyen Neriman kızların odalarını ayırdı.

KIRGIN ÇİÇEKLER 9. BÖLÜM TAMAMI - TIKLA İZLE

Yaralı halde kapıya atılan Kemal, şüphelenen Mesude'ye bir açıklama yapmak zorundadır. Annesinin yerini öğrenemeyen Kader, Kemal'den adresi almak için Eylül'den yardım ister. Bu tekliften korkan Eylül, Kader'in ısrarı ile köşeye sıkışır.

Serkan, Eylül'ün tekrar sevgilisi olmasını ister. Eylül, Cemre ve Serkan arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Defne intikamını almak için Meral'in peşindedir.

Toprak ve Feride'nin sevgili olduğu söylentisi yayılır. Defne'nin yalanı ortaya çıkmak üzeredir… Yetimhanede kızların sürekli sorun çıkardığını düşünen Neriman, onları etkisiz hale getirmek için yeni düzenlemeler yaparak kızları hazırlıksız yakalar…

KIRGIN ÇİÇEKLER 8. BÖLÜM DE NELER OLDU?

Mesude'nin Kemal cinayetini üstlenmesiyle kızlar serbest kalır. Kader, Kemal'i ortadan kaldıranın annesi olduğunu düşünür. Eylül, Mesude'nin serbest kalması için çareler düşünürken hepsini bir sürpriz beklemektedir. Toprak, Feride ile barışmaya çalışırken bir yandan kendini ona acındıran Defne'nin tuzağına düşer. Nazan, Eylül'ü hayatlarından uzaklaştırmak için Serkan'ı kızlara zarar vermekle tehdit eder. Serkan, Eylül'e bir zarar gelmesin diye ondan uzak durur. Cemre ise Serkan'a git gide âşık olmaktadır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırgın Çiçekler 9. bölüm tamamı - İzle (Kader annesini buldu!)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN