Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2016 kim elendi & elenecek? Survivor elemeleri nasıl yapılıyor?

2016 kimse elendi mi? Eleme gecesinde neler yaşandı? Kim elenecek? Survivor elemeleri ne zaman gerçekleşiyor? İşte tüm detaylarıyla elemeleri....

Giriş Tarihi: 22.2.2016 10:04 Güncelleme Tarihi: 26.4.2016 17:12
Survivor 2016 kim elendi & elenecek? Survivor elemeleri nasıl yapılıyor?
Geçtiğimiz hafta içerisinde 'un ilk dokunulmazlık yarışması yapıldı. Büyük bir rekabet ortamında gerçekleşen dokunulmazlık oyununu kazanan isim Ebru Öztürk olurken, Ünlüler tarafından elenmeye yaklaşan iki isimde belli oldu.

eleme sisteminde olan değişikliklerden olayı elemeye yaklaşan isimlerin Survivor'dan çıkartılması için bir süre daha beklenmesi gerekiyor.O zamana kadar elenme durumuna yaklaşan yarışmacıları tekrar hatırlamak gerekirse; Tuğba Özay ismi en çok yazılan yarışmacı oldu. Hemen ardından ise Yılmaz Morgül elenmesi istenen ikinci aday olarak yazıldı.

SURVİVOR KİM ELENDİ? SMS SONUÇLARI BU SAYFADA YER ALACAKTIR...

Özay, sonuca şaşırtmadığını belirtti. Yılmaz Morgül'ün elenme ihtimaline yardımcı olan isimlerden biri olan Ebru Öztürk ise, "Kalbimi kırdığı için ve söyledikleri yaptıklarının uymadığı için Yılmaz Morgül'ün ismini söylüyorum" diyerek Morgül'ün elenmesi için oy vermişti.

ELEME GECESİ NE ZAMAN YAPILDI?
Eleme gecesi 21 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşti.

2016 SURVİVOR İLK ELEME NE ZAMAN OLACAK?
İlk eleme bu hafta içerisinde gerçekleşiyor.

ELEME SİSTEMİ DEĞİŞTİ
SMS oylaması sonucunda en çok oy olan yarışmacı 3. eleme adayını belirleyen isim olacak. Aynı zamanda elemeye kalan 3 aday arasından, SMS oylamasından en düşük oyu alan yarışmacı ise Survivor 2016'ya veda edecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor 2016 kim elendi & elenecek? Survivor elemeleri nasıl yapılıyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN