Türkiye'nin en iyi haber sitesi

izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO)

Giriş Tarihi: 1.11.2016 19:46 Güncelleme Tarihi: 18.10.2017 14:07
ATV canlı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO)

Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. yeni bölümü ile ekranlara geliyor. ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi EDHO'da bu bölümde neler olacağı merak konusu. izlemek için doğru adrestesiniz. ATV'de yayınlanacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini bu başlık altından izleyebilirsiniz. İşte atv canlı izle başlıklı haberimiz...

Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. EDHO'nun 45. yeni bölümü heyecanla beklenirken TV başında olmayacak olanlar bu başlık altından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ı izleyebilecekler. izle başlıklı haberimizden sevilen diziyi takip edebilirsiniz. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle başlıklı haberimiz...

ATV CANLI YAYIN İZLE
ATV CANLI YAYIN

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMLERDE NELER YAŞANDI?

Hızır Çakırbeyli'nin etrafını saran düşmanlarına yenileri eklenmiştir.

Alparslan'ın ölümle mücadelesinin ardından yaratılmak istenen kaos ortamı İlyas'ın kaçırılmasıyla hız kazanır. Hızır Çakırbeyli'nin etrafını saran düşmanlarına yenileri eklenmiş, çember daralmıştır. Yeni belanın adı ise Gülmezler çetesidir. Kadın, çocuk diye ayrım gözetmeksizin savrulan tehditler yaşanacak kötü günlerin habercisidir adeta. Gülmezlerin tüm masa üyelerinden haraç istemesiyle ortam iyiden iyiye gerilir. Kaybedecek bir şeyi kalmayan Ünal Kaplan dışında herkesin sevdiklerinin hayatından endişe etmesi gereken bir döneme girilmiştir artık. Bu süreçte Hızır'ın devletle olan ilişkisini nasıl düzelteceği de en büyük merak konusudur.

Gerginlikler Çakırbeyli hanesinde de devam eder. Hayriye Ana'nın attığı tokadın izi Hızır'ın yüreğinden kolay kolay silinmez. Handan ile Ceylan'ın öfkesi, ailesini bir arada tutmaya çalışan Meryem'in önünde bir duvar gibidir. Ayşen'in öğrendiği gerçekler ise herkesi derinden sarsacak bir olaya neden olacaktır..

Alparslan'ın ölümle mücadelesinin ardından yaratılmak istenen kaos ortamı İlyas'ın kaçırılmasıyla hız kazanır. Hızır Çakırbeyli'nin etrafını saran düşmanlarına yenileri eklenmiş, çember daralmıştır. Yeni belanın adı ise Gülmezler çetesidir. Kadın, çocuk diye ayrım gözetmeksizin savrulan tehditler yaşanacak kötü günlerin habercisidir adeta.

Gülmezlerin tüm masa üyelerinden haraç istemesiyle ortam iyiden iyiye gerilir. Kaybedecek bir şeyi kalmayan Ünal Kaplan dışında herkesin sevdiklerinin hayatından endişe etmesi gereken bir döneme girilmiştir artık. Bu süreçte Hızır'ın devletle olan ilişkisini nasıl düzelteceği de en büyük merak konusudur…Gerginlikler Çakırbeyli hanesinde de devam eder. Hayriye Ana'nın attığı tokadın izi Hızır'ın yüreğinden kolay kolay silinmez. Handan ile Ceylan'ın öfkesi, ailesini bir arada tutmaya çalışan Meryem'in önünde bir duvar gibidir. Ayşen'in öğrendiği gerçekler ise herkesi derinden sarsacak bir olaya neden olacaktır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ATV canlı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN