Beklenen bölüm yayınlandı - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 60. bölüm izle

Giriş Tarihi: 8.3.2017 11:01 Güncelleme Tarihi: 8.3.2017 11:01
Beklenen bölüm yayınlandı - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 60. bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam nefes kesen son bölümüyle ekranlara geldi. Hayranlarını her bölümüyle ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümünde ortalık toz duman! İzleyenlerin büyük beğenisini kazanan dizi hız kesmeden devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60. son bölümde neler oldu? İşte tüm detaylar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. son bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam ekranlara gelen 60. son bölümüyle yine izleyenleri mest etmeyi başardı. Yayınlanan her bölümüyle reytinglere hükümdar olan dizinin 60. bölümünün ardından EDHO tutkunları internette 61. son bölüm fragmanını aratmaya başladı bile! EDHO'nun yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sizlerle olacak!

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60. son bölüm tamamı!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 60. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır düşmanlarını pusuya çekmek için gittiği yerde bundan sonra çok zorlanacağı acı gerçeklerle karşılaşır. Görevinden uzaklaştırılan Davut'un yerine, Çakırbeylileri bitirmeyi amaçlayan Serkan getirilmiştir. Hızır, ticaretine taş koyma niyetinde olan Serkan'a teşkilatın içindeki kötü güçler ortaya çıkana kadar katlanmak zorundadır. Bu yeni gelişmeler karşısında tüm masa üyelerinin eli kolu bağlı kalır. Karşılarındaki güç başa çıkılamayacak büyüklükte olduğundan harekete geçemezler. Masanın bitirilmesi ile tehdit edilen Ünal da başlarına gelebilecek daha büyük felaketleri önlemek için CIA ile anlaşmak zorunda kalmıştır. Tüm bu yaşananlar Amerikalılara sıkılan kurşunun bedelidir ve herkes kapana kısılmış gibidir.

İlk amacı Ünal'ı korumak olan Suzi ülkesine dönme talimatı alır. Çakırbeylilerden taraf gibi görünmesi ve şirketin sırlarını açık etmesi gönderilmek istenmesinin bahanesidir; fakat Suzi'nin burada yapacakları henüz bitmemiştir. Dönmek istememesindeki nedenlerden biri de İlyas ile olan yakınlaşmasıdır.

Alp davranışlarını kontrol edemeyecek kadar dağılmıştır. Babasının ölümünün sorumlusu olan Avni ile ilgili Ceylan'dan yardım ister. Zor bir anında karşısına çıkacak olan Serkan ise ailesinden biri ile ilgili gerçeği kendisiyle paylaşacaktır.

Doktorlar durumu kötüleşen ve tekrardan solunum cihazına bağlanan Handan'dan neredeyse ümidi kesmişlerdir. Bilincinin açılıp açılmayacağı konusu bir muammadır. Yatağa bağlı bir ömür geçireceği gerçeğiyle yüzleşen Handan'ın son arzusunu yerine getirmek kolay bir iş değildir. Meryem ve Ceylan onlara yüklenen bu zor görevi yerine getirebilecekler midir?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beklenen bölüm yayınlandı - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 60. bölüm izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN