Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da programında akıl almaz olay... Öz babasını bulmak için açtırdığı mezardan kadın DNA’sı çıktı!

’da programında yaşanan olay şaşkınlık oluşturdu. Biyolojik ailesini bulmak isteyen güçlükle açtırdığı babasının mezarından kadın DNA’sı çıkınca şoke olduğunu ifade etti.

Giriş Tarihi: 14.9.2018 14:12 Güncelleme Tarihi: 14.9.2018 14:20
Esra Erol’da programında akıl almaz olay... Öz babasını bulmak için açtırdığı mezardan kadın DNA’sı çıktı!

'da programında akıl almaz bir olay yaşandı. zorlu yollarla açtırdığı mezarda kadın Dna'sı çıkınca şoke olduğunu ifade etti. Bahadır Oduncuoğlu'nun garip hikayesi biyolojik ailesini bulmak istemesiyle başladı. Gerçek ailesine dair elinde çok az bilgi sahibi olan Oduncuoğlu, kendisine gelen bilgilerle Esra Erol'da programına başvurdu.

Esra Erol’da programında akıl almaz olay... Öz babasını bulmak için açtırdığı mezardan kadın DNA’sı çıktı!

Mezar 2 defa açıldı ve mezardan Kadın DNA'sı çıktı

Biyolojik babasının Ali Galip İşeri isimli Turhallı biri olduğu iddia edildi. Oduncuoğlu İşeri'nin öldüğünü öğrenmesi üzerine harekete geçti ve savcılık kararıyla mezarın açtırılmasını talep etti, İşeri'nin mezarı Fethi kabir işlemiyle açılır ve mezardan örnek alınır. Ancak adli tıp raporunda mezardan alınan örnekte "kadın Dna'sı profiline rastlanmıştır" raporun üzerine Oduncuoğlu 2 yıl sonra 2017 yılında tekrar mezarı açtırdı. Bu defa mezar kapsamlı bir şekilde açıldı ve tekrar örnek alındı. Ancak sonuç değişmedi.

Bunun üzerine tekrar harekete geçen Oduncuoğlu Esra Erol'da programına biyolojik ailesini bulmak için başvurdu. Oduncuoğlu'nun soybağının değiştirilmesinde iddia edilen olaylar ve kişiler Esra Erol'da programında ortaya çıkmaya devam ediyor. Öte yandan biyolojik anne olduğu iddia edilen Zülfiye Hanım yayına bağlanarak, iddiaları kabul etmediğini ve DNA testine hazır olduğunu ifade etti. Sonuca adım adım yaklaşılan bu olayda, neler yaşanacak büyük bir merak konusu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esra Erol’da programında akıl almaz olay... Öz babasını bulmak için açtırdığı mezardan kadın DNA’sı çıktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN