Türkiye'nin en iyi haber sitesi

136. fragmanı yayında - Hain planlar bozulacak!

136. fragmanı yayınlandı! 'nin en çok izlenen dizilerinden Diriliş dizisi yeni bölümünden fragman yayınlandı. Dün akşam ekranlara gelen nefes kesen yeni bölümüyle izleyici ekran başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanıyla izleyenleri heyecanlandırdı. Her hafta aksiyon dolu sahneleriyle adından söz ettiren dizinin yeni bölümünde neler olacak? Ertuğrul gazi haini ortaya çıkarabilecek mi? Kendilerine tuzak kuran hainlerle mücadele eden Ertuğrul obayı geri alabilecek mi? İşte Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı!

Giriş Tarihi: 14.2.2019 16:18 Güncelleme Tarihi: 14.2.2019 16:19
Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı yayında - Hain planlar bozulacak!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 135. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dragos'un Ertuğrul Bey'i öldürmek için kurduğu tuzak Moğolların geldiğini öğrenmesi üzerine yine kendisi tarafından bozulmuştu. Ertuğrul Bey'i hedef alan bir oka kalkan olup onun canını kurtarmıştı. Herkes Zangoç'un kendini feda ettiğini düşünerek ona minnet duyarken Ertuğrul Bey bu durumdan şüphelenmişti. Peki, Ertuğrul Bey'in bu kuşkuları onu Zangoç'un gerçek kimliğine götürecek mi? Moğolların gelmesiyle plan değiştiren Dragos'un yeni hedefi ne olacak?

Diriliş Ertuğrul 136. yeni Bölüm fragmanı yayınlandı hemen izle! Ertuğrul Gazi haini ortaya çıkarıyor...


Ertuğrul Bey'in elinde olan sandığın ve vergi altınlarının peşinde olan Moğollar, en zalim komutanlarından biri olan Alıncak'ı vazifelendirmişti. Ani bir baskınla Kayı obasına gelen Alıncak Ertuğrul Bey'in otağını ele geçirip esir almış, Osman'ı alıkoyarak bilinmeyen bir yere göndermişti. Acaba Ertuğrul Bey, onları Alıncak'ın elinden kurtarabilecek mi? Moğolların gelmesi Umuroğullarının yaşamında ne gibi değişikliklere sebep olacak? Alıncak tarafından Söğüt'ün yeni uç beyi ilan edilen Beybolat Bey'e karşı Ertuğrul Bey nasıl tavır alacak? Obanın hatunlar sorumlusu olan Sırma, kayı hatunlarına nasıl davranacak?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı yayında - Hain planlar bozulacak!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN