Türkiye'nin en iyi haber sitesi

bugün kim birinci oldu? 13 Haziran Perşembe belli oldu!

’in eğlenceli yarışma programı puan durumları güncel olarak yayınlanıyor. Heyecan dolu Gelinim Mutfakta haftanın dördüncü gününde gün birincisini açıklandı. 13 Haziran yeni bölümün yayınlanmasıyla belli oldu. Gelinlerin kıyasıya yarıştığı programda bu hafta yer yerinden oynadı. Gelinim Mutfakta yeni Vahide, "Lezzetin Kraliçesi" olarak mutfakta yarışan Hatice'yi, "Buzların Kraliçesi" ilan ediyor! Gelinim Mutfakta son bölüm puan durumlarına bakacak olursak en yüksek puanı alıp çeyrek altının sahibi olan gelin 14 puanla Gülcan oldu. Diğer gelinler ise 9’ar puan aldı. Peki Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl? Kim birinci oldu? Çeyrek altını kim aldı?

Giriş Tarihi: 13.6.2019 16:03 Güncelleme Tarihi: 13.6.2019 16:04
Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 13 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu belli oldu!

Heyecan dolu yarışma Gelinim Mutfakta puan durumları gün içinde belli oldu. Gelinler yarışıyor, kaynanalar puanlamasını yaptı. Hafta içi her gün yeni bölümüyle yayınlanan Gelinim Mutfakta izleyicisini son bölümde şoke etti. Bugünkü yeni bölümde ise Besime Hanım ve Hüsniye Hanım arasındaki sıkıntı bu bölümde de devam ediyor! Reyhan Hanım, Ezgi'ye Hüsniye Hanımla ilgili ültimatom veriyor! Peki 13 Haziran Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl? Gün birincisi kim? Çeyrek altını kim aldı?

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU NASIL, GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU? (12 HAZİRAN 2019)

Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelin 14 puanla Gülcan olarak açıklandı. Diğer yarışmacıların tamamı ise 9 puan aldılar.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU NASIL? (11 HAZİRAN 2019)

Gelinim Mutfakta'da 11 Haziran Salı gününde en düşük puan alan gelini 10 puanla Gülcan, en düşük puan alan ikinci gelin 11 puanla Ezgi, en yüksek puanı alıp çeyrek altın sahibi olan gelin ise 14 puanla Hatice oldu. Vahide ise 12 puanda kaldı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 13 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu belli oldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN