Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: "Kadına, çocuklara ve hayvanlara uygulanan şiddet nedeniyle siyasete girmeyi düşünüyorum" diyen pop müziğinin sevilen ismi kim sizce?

Son dönemin en popüler bilgi yarışmalarından olan ve aynı zamanda mobil platformlardaki ilk canlı bilgi yarışması olma özelliğini bünyesinde bulunduran Hadi’nin bugün saat 12.30’da yapılacak yarışmanın ipucu sorusu yayınlandı. Her yarışması öncesi katılımcılara bir soru bilme hakkı tanıyan Hadi’nin İnstagram hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde: "Kadına, çocuklara ve hayvanlara uygulanan şiddet nedeniyle siyasete girmeyi düşünüyorum" diyen pop müziğinin sevilen ismi kim sizce? İşte sorusu cevabı…

Giriş Tarihi: 13.6.2019 09:40
Hadi İpucu sorusu cevabı: Kadına, çocuklara ve hayvanlara uygulanan şiddet nedeniyle siyasete girmeyi düşünüyorum diyen pop müziğinin sevilen ismi kim sizce?

Mobil platformların ilk canlı bilgi yarışması olan Hadi her yarışma öncesi yayınladığı ipuçları ile katılımcılara bir soru bilme hakkın tanıyor. Bugün saat 12.30'da yapılacak olan magazin Hadi'nin de ipucu sorusu yayınlandı. Hadi İnstagram hesabından yapılan paylaşım şu şekilde: "Kadına, çocuklara ve hayvanlara uygulanan şiddet nedeniyle siyasete girmeyi düşünüyorum" diyen pop müziğinin sevilen ismi kim sizce? İşte 13 Haziran Hadi İpucu sorusu cevabı…

13 HAZİRAN MAGAZİN HADİ İPUCU SORUSU CEVABI

Bugün yayınlanacak Hadi'nin ipucu sorusuna diğer sayfadan ulaşabilirsiniz…

ARKADAŞINA GÖNDER
Hadi İpucu sorusu cevabı: "Kadına, çocuklara ve hayvanlara uygulanan şiddet nedeniyle siyasete girmeyi düşünüyorum" diyen pop müziğinin sevilen ismi kim sizce?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN