Türkiye'nin en iyi haber sitesi

filminin konusu nedir? Zor Saatler filmi oyuncu kadrosunda kimler var?

Günün en çok araştırılan filmleri arasında yerini aldı. 2019 tarihinde vizyona giren film sinema severler tarafından araştırılmaya başlandı. tarihindeki en büyük gemi kurtarma operasyonunu konu alan aksiyon ve heyecan dolu sürükleyici içeriği olan sinema filmi bu akşam ATV ekranlarında olacak. Gerçek bir hikayeden uyarlama olan Zor Saatler filmi aynı zamanda birçok ödüle de sahip. Buna göre; Zor Saatler filminin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Giriş Tarihi: 5.7.2019 16:59
Zor Saatler filminin konusu nedir? Zor Saatler filmi oyuncu kadrosunda kimler var?

Bu akşam ATV ekranlarına gelecek Zor Saatler filmi için geri sayım başladı. Aksiyon ve heyecan seven sinema severler için ideal olan bir film aynı zamanda birçok ödülün de sahibi oldu. 29 Ocak 2019 tarihinde vizyona giren film aynı zamanda gerçek bir hikayeden uyarlamadır. Sahil güvenlik tarihindeki en büyük gemi kurtarma operasyonunu konu alan film bu akşam izleyicisi ile buluşacak. Zor Saatler filminin konusu nedir? Zor Saatler filmi oyuncu kadrosunda kimler var?

ZOR SAATLER FİLMİNİN KONUSU

Zor Saatler filmi, sahil güvenlik tarihinde en büyük gemi kurtarma operasyonunu konu alan heyecan ve macera dolu gerçek bir hikâyeden uyarlamadır. 18 Şubat 1952'de İngiltere'nin doğu kıyılarını yerle bir eden, yoluna çıkan bütün gemileri parçalayan fırtına, Boston'a bağlı SS Pendleton T-2 petrol tankerini ikiye böler. 30 kişilik mürettebatı bulunan gemi hızla sulara gömülmeye başlar. Korku ve panik halindeki ekibi geminin mürettebat yetkisi olan mühendis Ray Sybert kontrol altına almaya karar verir. Ülkenin Doğu kıyısına vuran şiddetli fırtınaya mürettebatı ile karşı durur. Bu sırada bu büyük yıkımın haberi Chatham, Massachusetts'ta bulunan Amerikan Sahil Güvenlik ofisine ulaşır. Sahil Güvenlik yetkilisi Daniel Cluff, batmakta olan gemiyi kurtarmaları için bir ekibe görev verir. Zorlu koşullara rağmen kaptan Bernie Webber ve komutasındaki 4 sahil yetkilisi yetersiz donanımı olan tahtadan yapılmış bir cankurtaran botuyla fırtınanın etkisiyle oluşan dev dalgalar rağmen yola çıkarlar. Bu sıradan bir hayat kurtarma operasyonu değildir, onları hayatlarının en büyük sınavı beklemektedir.

Craig Gillespie'nin yönetimindeki filmde Chris Pine, Akademi Ödüllü ve Altın Küre adayı Casey Affleck, Ben Foster, Holliday Grainger, John Ortiz ve Eric Bana gibi isimler rol alıyor.

ZOR SAATLER FİLMİ OYUNCU KADROSU

Chris Pine
Rolü : Bernie Webber
Casey Affleck
Rolü : Raymond Sybert
Ben Foster
Rolü : Richard Livesey
Holliday Grainger
Rolü : Miriam
John Ortiz
Rolü : Wallace Quirey
Kyle Gallner
Rolü : Andy Fitzgerald
John Magaro
Rolü : Ervin Maske

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zor Saatler filminin konusu nedir? Zor Saatler filmi oyuncu kadrosunda kimler var?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN