Türkiye'nin en iyi haber sitesi

filminin konusu nedir? Her Şey Mümkün filminin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Bu akşam izleyicisi ile buluşacak olan filmi için geri sayım başladı. Zengin bir işadamının yaşadığı yasak aşkın fotoğraflarının ortaya çıkmasıyla maruz kaldığı şantaj sonucu kendisine benzeyen birini bulup yerine geçirecektir. Sürükleyici hikayesiyle izleyiciyi etkileyecek olan nedir? Her Şey Mümkün filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Giriş Tarihi: 9.7.2019 17:22
Her Şey Mümkün filminin konusu nedir? Her Şey Mümkün filminin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Show Tv ekranlarında bu akşam seyircisi ile buluşacak olan Her Şey Mümkün filmi 2017 yılında ilk olarak seyircisi ile buluşmuştu. Romantik komedi tadında olan Türk filmi eğlenceli konusu ve başarılı oyuncu kadrosuyla epey ilgi çekeceğe benziyor. Buna göre; Her Şey Mümkün filminin konusu nedir? Her Şey Mümkün filminin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte ayrıntılar..

HER ŞEY MÜMKÜN FİLMİNİN KONUSU

Zengin bir işadamı, sevgilisiyle birlikte yakalandığı fotoğraflarla şantaja maruz kalınca başka bir çare bulmak zorunda kalır. Bu da, tesadüfen varlığından haberdar olduğu, kendisine ikizi gibi benzeyen, piyangoyu kazanıp tüm eski hayatını geride bırakmış tesisatçı İbrahim ile yer değişmesi olur. Ancak güzel sevgilisinin bu 'kopyaya' aşık olması üzerine işler kontrolden çıkacaktır.

HER ŞEY MÜMKÜN FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

*Yetkin Dikinciler

*Levent Ülgen

*Mehtap Bayri

*Azra Akın

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her Şey Mümkün filminin konusu nedir? Her Şey Mümkün filminin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN